Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★[Survival+Frakcje][1.7.2]★[MiłaAdministracja][OtherDrop][mcMMO][Faction] Wbijać!★


TechPack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak z wydobyciem?

 

OtherDrops?

Tak, z racji na to, że orebuscator powoduje u niektórych lagi komputera gdy maja dodane niedozwolone modyfikacje w launcherach a my mamy spam, że to serwer laguje.

Na serwerze mogą zdarzyć się lagi ale mamy dedykowaną maszynę w Polsce z dużą ilością ramu.

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Tak, z racji na to, że orebuscator powoduje u niektórych lagi komputera gdy maja dodane niedozwolone modyfikacje w launcherach a my mamy spam, że to serwer laguje.

Na serwerze mogą zdarzyć się lagi ale mamy dedykowaną maszynę w Polsce z dużą ilością ramu.

 

W takim razie z chęcią zagram ;)

 

(Macie już 3 osoby na start ;))

Opublikowano

W takim razie z chęcią zagram ;)

 

(Macie już 3 osoby na start ;))

Dzięki mamy jednak nadzieje, ze więcej osób będzie chciało jebać z miecza i wpadnie na serwer :P

 

Dwie pierwsze osoby które wejdą na serwer dostana range vip!

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Dzięki mamy jednak nadzieje, ze więcej osób będzie chciało jebać z miecza i wpadnie na serwer :P

 

O 16:30 podam 2 kody na vip'a kto pierwszy ten lepszy :)

 

 

 

 

A gdzie te kody wklepać?

Opublikowano

Zmi

 

A gdzie te kody wklepać?

Zmieniliśmy koncepcje :P

 

Pierwsze dwie osoby które zarejestrują się na serwerze dostaną vipa prawie z automatu :)

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Rekrutacja na 2 Moderatorów, im więcej będzie graczy , tym większa liczba rekrutacji na różne rangi.

Opublikowano

Zapraszam, serwer godny uwagi !

 

 

Serwer naprawdę fajny, administracja ogarnięta!

 

Polecam serwer!

 

(Są tam umiej. i statystyki, vipy nie latają, więc jest naprawdę fajnie!)

Dzięki za opinię:)

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Serwer naprawdę fajny, można pograć godzinami. Koniecznie wbijcie !

Dzięki za miłe słowa!

 

Czym nas więcej na serwerze tym lepiej!

Serwer nie upadnie jak większość serwerów, więc możecie swobodnie grać bez stresu, że zmarnujecie czas!

Jestem wesoły Tomek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...