Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Pomysłodawacą/GM/Moderatorem forum/Grafikiem(nie jestem profesjalnym grafikiem).


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak po tytule, zostanę pomysłodawcą/GM/Moderatorem forum/Grafikiem. Poniżej przedstawię co nieco swoją osobę i doświadczenie jakie mam.

 

Co oferuję jako pomysłodawca?

Ogólnie mam pewien duży pomysł na serwer ( nie które rzeczy mogą być nie możliwe prawie do zrobienia ;p ), ale mam pomysł na serwer easy/medium. Serwer ma nie być tak, że pare lvl i masz maksymalny lvl. Oczywiście też nie ma być tak, że ma być "mediumowy". Więc exp przykładowo do 100lvl dosyć szybki (3-6h) i później stopniowo zmniejszany, żeby poczuć troszeczkę, że to medium. Co dalej, hmm, ulepszacze i dungeony. Co do ulepszaczy to także nie byłoby tak, że jest 99999 ulepszaczy i cały syf oraz oczywiście nie będzie tak, że 1 ulepszacz jest najdroższy i bardzo trudny do zdobycia. Chcę, żeby dungeony się wyrózniały ulepszaczami, bossami, mobami. Nie chcę także, żeby było tak, że na wszystkich mapach będzie zawsze leciał jakiś ulepszacz. Dalej, bonusy - tutaj chciałbym, żeby było trudniej, żeby ludzie się bardziej wyróżniali i żeby Bonus Switcher nie był dozwolony ( nie wiem co za idiota to wymyślił ). Chcę, żeby każdy przedmiot miał jakąś pewną wartość. Ogólnie to jest zarys wszystkiego co mam jeszcze. No ale nie będę się rozpisywał.

 

Co oferuję jako GM/Mistrz Gry?

Więc na początek chciałbym się przedstawić troszeczkę. Mam na imię Tomek i mam 16 lat ( Krótko o mnie :D ) Napewno stawiam na uczciwość i zaufanie od strony teamu. Dysponuję dużą ilością czasu ( nie, nie kłamię jak inni, naprawdę mam dużą ilość czasu ), jestem pomocny ( przy graniu na jakichkolwiek serwerów zawsze starałem się pomóc ), mam dosyć duże doświadczenie w grze Metin2, gram w tą grę już od 7 lat, mam poczucie humoru, często przesiaduje na ts, jeżeli jest potrzeba, znajomość komend jest podstawowa. Jestem człowiekiem bezkonfliktowym, czyli nie biorę udziału w konfiktach, jakiś mocnych dyskusjach, "tyraniach". Wiem, że możecie mi nie zaufać widząc na przykładzie mojego profilu na MPCForum, który jest ubogi, ale rzadko kiedy się udzielam, ponieważ nie mam jakiegoś parcia na szkło.

 

Co oferuję jako Moderator forum?

No cóż, Moderator to prawie to samo co Mistrz Gry, więc możecie spojrzeć wyżej kilka opcji, jeżeli będzie wam brakowało. No więc, mam dosyć duże doświadczenie w moderowaniu. Byłem już kilkanaście razy Moderatorem, Globalnym Moderatorem na forach, ale nie będę reklamował. Jeżeli jest jakiś problem, staram się pomóc go rozwiązać. Dosyć w miarę posługuję się językiem polskim, nie popełniam za dużo jakiś błędów, no ale każdemu człowiekowi może się zdarzyć. Może nie mam jakiegoś tam bogatego języka, ale można się ze mną dogadać. Jestem opanowaną i spokojną osobą. Moderowaniem tak naprawdę spotkałem się przez to, że byłem Administratorem różnych for, tworzyłem fora ( Counter-Strike ), ftp i języki HTML, PHP są troszkę znane, ale to taka dodatkowa informacja.

 

Co oferuję jako Grafik?

Z góry mówię, że nie jestem profesjonalistą. Ale tak samo nie jestem jakimś newbie w tym temacie. Ogólnie grafiką zajmuję się od kilku lat i myślę, że jestem w stanie podjąć się jakiegoś małego stanowiska. Staram się pomóc osobą, dla których grafika to czarna magia. Ogólnie, co potrafię robić to: layouty, bannery, sygnatury, avatary, tła logowania, loga, prezentacje serwera. Ogólnie jak zleceniodawca będzie miał jakiekolwiek zachcianki, zawsze postaram się to wykonać, chociaż nie obiecuję. Dodam jeszcze, że jeżeli masz zamiar pisać do mnie typu "zje***e prace" itp to lepiej powstrzymaj się. Nie mam zamiaru kontaktować się z takimi ludźmi.

 

Załączam parę moich prac:

 

http://imageshack.com/a/img69/7482/a9su.png

http://imageshack.com/a/img41/1152/sygnaturkacrown.png

http://imageshack.com/a/img560/2726/fly4music.png

http://imageshack.com/a/img823/3083/logocsjump.png

http://imageshack.com/a/img526/1450/galaxydagg1.png

http://imageshack.com/a/img832/6244/baner5p.jpg

http://imageshack.com/a/img28/246/orzech.png

http://imageshack.com/a/img62/5228/t0mekvipp.png

 

No i to byłoby na tyle. Troszkę się rozpisałem, no ale myślę, że ktoś mnie przyjmie. :) Wszelkie pytania i propozycje możecie pisać na podane kontakty:

- GG: 24814524 ( pisać nawet kiedy będę niewidoczny, zawsze kiedyś odpiszę ).

- Steam: T0mekVipxPompa

- PW na forum

- Team Speak 3 ( podajesz IP serwera na pw i możemy się skontaktować ).

PS. Nie biorę za to żadnych pieniędzy, robię to z czystej przyjemności.

Opublikowano

No, wreszcie ktoś, kto sie przyłozył i napisał bardzo ładne podanie. Gdybym miała swój serwer na pewno bym cie juz brała, chociazby za samo zaangażowanie ;-)
Pokaz jakieś przykładowe prace, jeśli starasz się również o posadę grafika.

Opublikowano

Załączyłem kilka obrazków z typu "lepszych" w temacie. Niestety ostatnio robiłem formata, ale mam profil na ImageShack - https://imageshack.com/user/T0mekVipxMETIN gdzie znajdują się stare obrazki, może kogoś zainteresuje. Powtórzę się jeszcze raz, nie jestem profesjonalistą, ale robienie grafiki sprawia mi przyjemność. Jeżeli ktoś będzie chciał to nie ma problemu z zrobieniem prezentacji serwera, tła czy jakiś ogłoszeń itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...