Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Bukkit - Autorskie skrypty || Tworzenie skryptów na zamówienie, przeróbka - FREE


Gość edzio2678

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edzio2678
Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników tego forum


W tym temacie będę umieszczał skrypty, które będziecie chcieli żebym to ja napisał bądź przerobił. Jeżeli propozycja skryptu spodoba mi się to skontaktuje się z pomysłodawcą. Wszystkie moje skrypty będę umieszczał w tym temacie


 


(Skrypty będę przerabiał wtedy gdy one nie mają licencji)


(Kiedy pomysł na skrypt mi się nie spodoba po prostu nie będę go pisał)


 


Więc zapraszam wszystkich którzy chcą mieć skrypt którego nie mogli znaleźć :)


 


Skrypty:

Opublikowano

Witam. Mam problem z kodem. Mianowicie.

Mam taki kodzik.

command /los:
    trigger:
        if player's level is 30:
            execute console command "/xp give %player% -825"
            give 1 {@nagroda} named "&6Los" to player
            send "&7Otrzymujesz losowy item.." to player
        else:
            send "&7Niestety nie posiadasz &6&l&o30 &7poziomy doswiadczenia." to player

I chcę, żeby także zabierało ten 30 poziom, nawet jeżeli gracz ma 31,32 itd poziom.
To czy muszę wtedy zrobić tak?:

options:
    nagroda: diamond or golden ingot or iron ingot or tnt or rose or apple
    poziom: "30" or "31" or "32" itd.?

command /los:
    trigger:
        if player's level is {@poziom}:
            execute console command "/xp give %player% -825"
            give 1 {@nagroda} named "&6Los" to player
            send "&7Otrzymujesz losowy item.." to player
        else:
            send "&7Niestety nie posiadasz &6&l&o30 &7poziomy doswiadczenia." to player

Pozdrawiam :)

Opublikowano

options:
	nagroda: diamond or golden ingot or iron ingot or tnt or rose or apple

command /los:
	trigger:
		if player's level is smaller than 29:
			send "&7Niestety nie posiadasz &6&l&o30 &7poziomy doswiadczenia." to player
		else:
			execute console command "/xp give %player% -825"
			give 1 {@nagroda} named "&6Los" to player
			send "&7Otrzymujesz losowy item.." to player
 

 

sprawdź to jeżeli ma mniejszy niż 29 powinno wyświetlić info a jeżeli niema mniejszego to zrobi kod po else:

 

nietestowane

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

 

options:
	nagroda: diamond or golden ingot or iron ingot or tnt or rose or apple

command /los:
	trigger:
	if player's level is smaller than 29:
		send "&7Niestety nie posiadasz &6&l&o30 &7poziomy doswiadczenia." to player
	else:
		execute console command "/xp give %player% -825"
		give 1 {@nagroda} named "&6Los" to player
		send "&7Otrzymujesz losowy item.." to player

sprawdź to jeżeli ma mniejszy niż 29 powinno wyświetlić info a jeżeli niema mniejszego to zrobi kod po else:

 

nietestowane 

 

Dzięki ziom :) Działa.

Opublikowano

Zrób skrypt na komende /sklep w ktorym mozesz za kase kupic szklo na glowe

                                                   sygnatura2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...