Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Techniczny[80modów][BrakLagów][DedykowanaMaszyna][1.5RokuIstnienia][PłatneWejście][Gracze 25+]


TechPack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-562962-0-88631100-1382744787.png

 

Najważniejsze informacje o serwerze.

 

Serwer i gra na serwerze jest płatna. Możecie sobie pisać i hejtować to ile chcecie. Nie szukamy osób ktore nie posiadaja premium kont ani kasy by opłacic gre na serwerze, więc jeśli należysz do ktorejś grupy nie udzielaj się i opuść temat.

Dlaczego serwer jest płatny? 

Wprowadziliśmy opłate bo nie chcemy by na serwerze grał " motłoch" któremu wydaje się, że administrator to jego sługa i ma siedzieć na serwerze non stop i ugługiwać osobom bez mózgu którym wydaje się, że posiadanie mózgu w XXI to wstyd.

Szukamy osób które dołoża sie do serwera. by mogl istnieć kolejne 1.5roku.Nie chcemy na serwerze gimbazy, osób pozniej 14 roku życia. debili, spamerow i frajerów.

Szukamy osób ktore mają głowę na karku i dołączą sie do tworzenia naszej mikrospołeczności. Jesteśmy osobami 25+. Z poczuciem humoru, luzem, inteligencja przewyższająca więkoszość osób które odwiedzą ten temat. Mamy własne rodziny, żony, mężów i dzieci :)Jeśli nie przeszkadza Ci opłata za granie która wynosi 0.50gr dziennie to wpadnij i napisz podanie.

 

 

U nas nie musisz martwić się o:

1.Lagi

2.Crashe

3.Strate itemów

4.Złodziejstwo innych graczy

5.To, że serwer postoi tydzień.

post-562962-0-61243300-1382744604.png
 
IP Serwera s.TechPack.pl:40404
TS3 Serwera ts3.dragoncraft.pl
Ilość slotów 20 [wolnych miejsc 11]
PvP Nie obowiązuje na żadnej z map.
Dedykowana maszyna W polsce z 64GB Ramu

post-562962-0-86778300-1382746384.png 
 
Wiele osób ma często problem z uruchomieniem Launchera, jak już uda Wam się to zrobić to problemem zaczyna być nie możność wejścia na serwer.
 
Bardzo Was proszę byście przed pobraniem Launchera najpierw wykonali prostą czynność w postaci instalacji javy 8.
Niestety niektóre mody jej wymagają a Wam zaoszczędzi to problemów i ułatwi sprawę z dodatkowymi argumentami do javy.

Ważne też są nowe, aktualne sterowniki do Waszych kart graficznych.

 

 

Download Launchera

 

 

 

 

 

 

768Ram 32bit / 2048Ram 64bit

 

 

Skan Pliku

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Na tą chwile jest 80 modów. Paczka jest tworzona wedle uznan osób które graja na serwerze.Płacisz, grasz, tworzysz paczkę z restą osób grajacych na serwerze. Właściciel ją składa w całość.

Jeśli komuś się coś nie podoba to niech idzie grać na inne serweryt które upadaja po 2mc istnienia. Każda opinia która uznam za niestosowną będzie reportowana. Okeślam jasno zasady gry na serwerze i zapewniam , że serwer nie zniknie za tydzień i będzie istnial kolejny rok.

 

Na serwer po pobraniu launchera i paczki może wejść każdy ale tylko osoby opłacające abonament będe mogły sie na serwerze zalogować, mam nadzieję, że jest to jasne dla wszystkich którzy odwiedzą temat!

 
 

 

Żeby wejść na serwer odwiedz nasza strone www  lub  napisz do mnie pm  :)

Launcher i paczka nie odpłatna więc można ją ciagnac i grać solo.

 
 

Lista modów:

post-930338-0-20833800-1388606151.png

post-930338-0-07992300-1388606163.png

post-930338-0-35873200-1388606166.png

Takich serwrów jak nasz były już setki i wszystkie upadają, jesteśmy dla graczy którzy chca sie pobawić modami ale to Wy płacicie za maszyne:) Sprawa prosta, nikt Waszym sponsorem nie będzie.

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Jak dla mnie bez sensu robić płatny 20 slotowy serwer, przy czym jesteś uzależniony od innych bo tak mała ilość spowoduje że będziesz można z nimi tylko zagrać o określonej porze dnia/tygodnia/ lub gorzej miesiąca

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...