Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mody mojej roboty czyli: Kamikadze kit,Sitr0x i The Start Mod. [Druga szansa]


HyperSonic0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ja jestem HyperSonic0 i dziś wam zaprezentuje trzy modyfikacje na konkurs BR3NDa.

Modyfikacje są mojej roboty więc prosze nie pisać: Gorszych modyfikacji znaleść nie mogłeś?

Dobra koniec gadania.

 

Zacznijmy od moda o nazwie

ksj8.png

 

Download:

http://hypersonic0.strefa.pl/MPCForumKonkurs/kamikadzekit.zip

Scan:

https://www.virustotal.com/en/file/1efc1c5c6c7e75a88aded1f38eaea57e97fab9c0bcd3e46dc6c23eafff45c7be/analysis/1392050981/

Jak sama nazwa mówi.

Mod dodaje itemek dzięki któremu możesz eksplodować i rozwalić teren dookoła.

Crafting:

 

2014-02-09_23.35.10.png

 

 

 

2014-02-09_23.40.36.png

 

 

Wybuchu nie przetrwa nawet jeśli się ma Diamentową zbroje.

(MOD BĘDZIE DODANY NA MÓJ SERWER MINEWAR.)

 

6i3b.png

 

Download:

http://hypersonic0.strefa.pl/MPCForumKonkurs/sitr0x.zip

Scan:

https://www.virustotal.com/en/file/c7bba12ebbe1ae8e0d12928e48b70e15f86c31275b4d9de41c3bb6f0130e4aa9/analysis/

Wiem Sitr0x mnie zabije za rudego skina xD

Mod dodaje Rudego z Craftgames (Sitr0xa xD)

Skin przerobiony przez: HyperSonic0 ( xD)

 

Wypada z niego: Śnieżka/snowball

 

 

Występowanie: rzadkie (tak samo jak na jego serwerze)

 

 

Jajko spawnujące:

2014-02-10_00.05.26.png

 

 

Przód:

2014-02-10_00.06.44.png

 

 

Tył:

2014-02-10_00.06.42.png



236z.png

Download:

http://hypersonic0.strefa.pl/MPCForumKonkurs/TheStart.zip

scan:

https://www.virustotal.com/en/file/711a100214b02c61533d947ebdbd8b38e1b93af8b4dcf4555962924e61589cd4/analysis/1392055191/

Ten mod dodaje nowy czwarty wymiar do naszego Minecrafta.

start = początek

Na początku ziemii nie bylo przecież trawy były same skały.

Cechą tego świata jest: dużo bruku,szare niebo

 

Crafting zapalniczki do portalu (Old flint and steel):

2014-02-10_00.23.00.png

 

Portal:

2014-02-10_00.23.57.png

 

Wymiar:

2014-02-10_00.24.19.png

 

 

To na tyle.

Licze że się chociaż mody spodobają i ktoś pobierze chociaż jednego.

Pozdrawiam.

Jakub HyperSonic0

siema! :D

Opublikowano

Pomysły na mody niezbyt oryginalne, ale nie hejtuję bo sam zapewne nie zrobię lepszych. :D
I pytanko, w "The start mod" cały świat jest wygenerowany z cobblestone'a, czy niżej jest stone? :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...