Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] PIERWSZY W POLSCE JAK I MOŻE NA ŚWIECIE - FlappyCraft [1.7.4/1.7.2]


szmon1234

Wbijesz?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wbijesz??

    • Tak :D
      5
    • Nie :/
      3
    • Może
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

        ipserwera.png
        Adres IP: flappycraft.maxc.pl - Otwarte od 16:30 - IP
        spec.png
        Nazwa Serwera: FlappyCraft OTWARCIE JUŻ W TEN WTOREK O 17:00
        Wersja: 1.7.4/1.7.2
        Typ Serwera: VPS
        WhiteList: Włączone - do wtorku do 16:30
        Tryb Gry: Survival + gildie + Popularna gra na telefon FlappyBird
        Ilosc Slotow: Na start 10 później gdy serwer się rozwinie +40
        Zwierzeta: Włączone
        Potwory: Włączone
        PVP: Włączone
        pluginy.png
         Serwer jest doskonale optymalizowany - nie ma lagów
        admin.png
         XavierPL - Własciciel który wpadł na pomysł zrobienie serwera FlappyCraft
Damianos667 - WspółWlasciciel
Taqos - Admin

REKRUTACJA OTWARTA!!!

        opis.png
         Jest to PIERWSZY serwer w POLSCIE jak i może na ŚWIECIE z grą FlappyBird.

         Jak będziemy otwierać będzie event w którym będzie można wygrać SVipa i Vipa na 30 dni       ZAPRASZAMY!!!         Niestety z braku czasu musielismy skorzystać z mapy flappybird by CodeCrafted Jednak nowe mapy są już w drodze

 

        Później dodam screeny
 

Opublikowano

OTWARCIE PRZESUNIĘTE NA CZWARTEK 18:00.               Rekompensatą będzie Vip dla każdego kto sie pojawi!!!

Opublikowano

Pierwszy w Polsce, pierwszy w Bułgarii, pierwszy w Tadżykistanie. na cholerę się tak rozdrabniać? 

 

BTW. warn... serio? za wpisanie IP amerykanskiego serwera?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...