Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MexiliaMT2 [Reaktywacja 2014] [Dedyk]


MexiliaReact

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na najlepszy serwer Easy/Medium 

MexiliaMT2 [Easy/ Medium ] 2014

 

1621804-706575342706045-1441578879-n.png

 

 

Dlaczego reaktywacja ?

- Powracamy z nowym teamem

- Konta zostają te same

                                                                                                                      - Client zostaje ten sam
                                                                                                                       - Postacie zostaną usunięte
                                                                                                                     - Przedmioty zostaną usunięte
                                                                                                                       - Gildie zostaną usunięte
                                                                                   Zaczynamy wszystko na nowo! Nowi ludzie, nowe wyzwania nowe nadzieje ;)

- Na serwerze będzie masa eventów. 

- Wyeliminowaliśmy wszystkie bugi.

 

 

waznelinki.png

Strona Główna:

                                       http://www.mexilia.pl/

Rejestracja

                                    http://www.mexilia.pl/rejestracja

Download:

                                     http://www.mexilia.pl/download

ekwipuneknastart.png

 

nastart.png

 

 

 

-Nowe questy
-4 działające channele
-Odbugowanie postacii
-Unikalny system ulepszeń 
-Bony 1-5 wchodza odrazu maxymalne
-5 bon jest na serwerze
-6/7 bon jest
-Biolog którego można oddawać co sekundę
-Staty do 125
-Z assasinów dropii dużo małż potrzebnych do ulepszania
I wiele, wiele, więcej!

 

 

petysyss.png

pety.jpg

 

 

fryzury.png

fryzurys.png

 

 

 

metki.png

mety.png

 

 

npcs.png

handlarzeoff.png

 

 

Więcej Informacji ? Zapraszamy na nasz FanPage

https://www.facebook.com/pages/Mexiliapl-Official/253239064706344

WERYFIKACJA

weryfikacja1.jpg

 

 

NIE BEDZIE GENERATORA BO ROZSZERZENIE GRAFIKI (BŁĄD ) ;/

 

sys.png

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

 

6.png

 

Zapraszam na serwer.

Opublikowano

Grałem na Mexili od początku i miałem zagrać od nowa.. Ale za to co zrobilićie na 100% nie zagram a mianowicie chodzi mi o usunięcie 6/7 bonu . To już naprawdę chuuuynia żeby po takim długim czasie robić restart a do tego jeszcze zrobić tak wielką zmianę , serwer był bardziej pod PvP więc nie rozumiem po co to usuwać. 

 

Co do prezentacji to bardzo ubogo, słabo w ogóle się nie postaraliście . ;/

Opublikowano

Grałem na Mexili od początku i miałem zagrać od nowa.. Ale za to co zrobilićie na 100% nie zagram a mianowicie chodzi mi o usunięcie 6/7 bonu . To już naprawdę chuuuynia żeby po takim długim czasie robić restart a do tego jeszcze zrobić tak wielką zmianę , serwer był bardziej pod PvP więc nie rozumiem po co to usuwać. 

 

Co do prezentacji to bardzo ubogo, słabo w ogóle się nie postaraliście . ;/

Jest 6/7

Opublikowano

Jesteście bezczelni, 

14.02 był zarezerwowany dla Auri*n`a,

zapowiedź bardzo uboga.

smok przecież wszyscy wiemy że ten twoj serwer nie wystartuje. Z no-hamachi nie dawałeś sobie rady a co dopiero mówić o dedyku 

Opublikowano

Dlaczego ss petów jest podpierdolony z prezentacji : Klik

Który sam jeszcze obrabiałem  xD

Mexilia upadła, próbuje się podnieść lecz to nie wychodzi.

dziekuje nie zagram?

Opublikowano

Jesteście bezczelni, 

14.02 był zarezerwowany dla Auri*n`a,

zapowiedź bardzo uboga.

Twoja nie lepsza, każdy może startować kiedy chce.

 

Hm, może zagram, w piątek startuje masa serwerów, buff nadal potrzebny na inne mapy?

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Prezentacja jak by to powiedzieć żenująca a co do serwera zmienił bym dosyć dużo rzeczy + konta zostaną te same -.- ale mi to reaktywacja. Mogę tylko polecić ale nie zagram.

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Wątpię, żebym miał wejść. Stara mexilia to było dno, dostałem bana za nic, brak możliwości odwołania się od niego, nie ma żadnego forum, kontaktu z administracją również. Żeby odpisali na fp to chyba cud musi nastać, bo pisałem bodajże 6 razy. Niby team ma być nowy, no cóż, pożyjemy zobaczymy.

Opublikowano

Napewno nie zagram zapraszam na Auriona :) Duzo lepszy i bardziej ulepszony serwer nie jakies gowno z lumpeksu

Gosc mysli ze jak doda w prezce zbroje i miecze to jest juz zaje**** serwer ?Jak dla mnie to jest smieszne troche.

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...