Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZmorMT2[Nowe pliki i jest to oficjalna prezentacja serwera!]


djziomek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chamska

.

.

reklama

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
gpmt2nazwa-ZmoraMT2.png
1391864004-U1049271.jpg
gpmt2-Procesor.png
6Ghz
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
8Gb
gpmt2-Lacze.png
100mb/s

 

 

1391862956-U1049271.jpg
gpmt2-Strona%20Glowna.png

25.90.20.72

gpmt2-Rejestracja.png


Na stronie głównej

gpmt2-Item%20Shop.png


Brak :-)

gpmt2-Client.png


Brak skanu.

gpmt2-Latka.png


Brak skanu.

gpmt2-Skan%20Latki.png


Skan dodam gdy wrócę łatki i clienta - mało mnie to interesuje, skan dodajemy od razu//Reall.

1391863663-U1049271.png

1391863513-U1049271.png

Typ Serwera:Easy/4Fun/PvP

Exp:1000%

Drop:1000%

Yang drop:1000%

6/7 bon? Nie

6Th skill? Nie

Gdzie dropią Ulepy?  Mapa gnolli/Av2

Trzeba dużo ulep, aby zrobić max EQ? Nie

 

1391866877-U1049271.jpg

1391866896-U1049271.png

U nas spotkacie również system petów :)

 

gpmt2-Na%20Start.png
Pdst eq +9

 

 

 

1391864302-U1049271.jpg

 

post-344940-0-02736400-1392015482_thumb.jpg

 

gpmt2-Ulepszacze.png
Mapa gnolli i AV2(broszki i perły)

 

post-344940-0-92259100-1392015425.jpg
 

 

gpmt2-Administracja.png
[HA]Punch - Główny administrator/założyciel gry
[sGM]Touri - główny GM/pilnuje porządku w grze
[GM]Yze - GM wspomagający/pilnuje porządku w grze
[GM]Zawai - Administrator forum/pilnuje porządku na Forum oraz w grze
SkillShotPvP został wyrzucony z teamu!        

gpmt2-Od%20autora.png
Myślę, że nasz serwer wam się spodobał i wejdziecie na niego :)
Pozdrawiam[sGM]Touri

Sieci hamachi:
ZmoraMT2-1
i tak do 20 i jeszcze dalej :)
Hasła do sieci:
123

 

Weryfikacja:

post-344940-0-88323700-1392015459_thumb.jpg

        

Yo nigga :D

Opublikowano

Słaba prezentacja, podałeś podstawowe informacje lecz i tak o niektórych zapomniałeś. Dodaliście coś wogóle czy to tak jak napisał up - czysty derin?

Opublikowano

Czemu podpier*oliles belki ?  ;> jak sie nie myle to sa Imagusia.

 

 

Nie polecaam jedyne co zostalo zmienione z derina to znaczek na jeszcze brzydszy

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Chujnia...

Kolejny pseudo pro elo Legoland.

 

Prezentacja też porażka.

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

Nie wiem po co taka kupe wystawiac ; to czysty Derin..

Wysil sie troche a takiego pvp/4fun kazdy ci zrobi..

+ Pewno nie naprawiles bugów na derina plikach.

Ja na derinach robie sobie serwer juz od 2 tygodni i

nie poznal bys ze to pliki Derina^^

20utztj.jpg

Opublikowano

macie wyjebać moje belki do 15, a jeśli nie, to gwarantuję wam że nie postawicie już tu więcej prezentacji.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Imagus licz się ze słowami :)

 

To nie są twoje belki. Są udostępnione na epvp więc mi tutaj nie kłam.

 

Skan dodam o około 16 :)

 

Dasz link? Bo jakoś dziwne że są idelnie jak moje, w dodatku tło jest to samo, .psd też mam, przypadek?

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...