Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✜ PolSerw.PL ✜ [Z] [500 SLOTÓW] [HARDCORE] [AUTO UNBAN] [PANEL GRACZA] [SYSTEM STATYSTYK] [AUTORSKIE GILDIE] [GENERATOR MAPY] [RANKINGI]


xNice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

!

!

!

 

 

post-1032850-0-69438800-1391981214.png

 

START SERWERA: 14.02.14 (PIĄTEK) | GODZINA 18:00.

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!

 

== WITAJ WOJOWNIKU! ===
Czy jesteś gotowy na przygodę życia?

Ekscytujące potyczki, niezapomniane stoczone bitwy, godziny świetnej zabawy...

Pamiętaj, że jest to serwer hardcore!

U nas nie ma lekko, śmierć oznacza teleportację na okres 3 dni do

POKOJU ZBANOWANYCH z którego nie ma wyjścia!

Czy stawisz czoła temu wezwaniu?

 

jdkd.png

» ADRES IP : mc.PolSerw.PL

» TYP : Hardcore

» SLOTY : 500

» AUTORYZACJA : no-Premium

» NETHER : TAK

 

hdkd.png

zdkd.png

 

[●] PvP [●]

 

Rozgrywka w dużym stopniu polega na walce

graczy przeciwko graczom.

Biorąc to pod uwagę kładziemy duży nacisk, aby

potyczki były jak najbardziej dopracowane!
Dzięki autorskim rozwiązaniom bitwy zawsze będą

uczciwe, a dodatkowe efekty sprawią, że będzie ciekawiej!

 

Pdkd.png

 

[●] GILDIE [●]

 

Tylko u nas znajdziesz tak dopracowany

i ciekawy system gildii!

Zakładanie gildii za specjalny item, który nie jest

łatwy do stworzenia, cuboidy,  system statystyk

i wiele więcej!

Stwórz gildię już teraz i podbij inne!

 

 

Zdkd.png

 

[●] DROPY [●]

 

Dzięki autorskiemu pluginowi na dropy

są one absolutnie niepowtarzalne!
Zależne są one od posiadanego levela,

z kamienia dropią nawet... enderperły,

działająca fortuna i wiele więcej!

 

bGkd.png

 

[●] RANKING [●]
 

Tylko u nas znajdziesz taki system rankingu!

Koniec z oddzielaniem PvP, z czasem spędzonym

na serwerze, czy ilości wykopanych materiałów.

Łączymy to wszystko i tworzymy jedyny w swoim

rodzaju SYSTEM PUNTKOWY!

TOP 10, sprawdzanie punktów gracza

kliknięciem na niego mieczem i wiele więcej...

 

cGkd.png

 

[●] MASZYNA [●]

 

Przeszkadzają Ci lagi u konkurencji?
U nas tego nie doświadczysz dzięki jednej

z niewielu tak potężnych maszyn w Polsce

o następujących parametrach:

 Procesor : Intel Core i7-3470 @3.4GHz

 Pamięć RAM : 32GB DDR3

 Łącze : 1GB/s (SYMETRYCZNE)

 Dysk SSD : 128GB


 

 

mdkd.png

post-1032850-0-10907600-1391980618.png

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE!

 

Dzięki za przeczytanie tej prezentacji!
Widzimy się na serwerze.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Pragnę dodać że wersja serwera to 1.7.2.

 

Pozdrawiam xNice.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

@up Uuu... Bardzo fajnie z twojej strony :)

Każda reklama czy tam zapowiedz bardzo nam się przyda :)

W końcu to mu razem tworzyć będziemy tą społeczność :).

 

Pozdrawiam xNice.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Nie polecam servera, połowa administracji to nieogarnięte dzieci. Poprzednia edycja upadła w 10 minut.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Nie polecam servera, połowa administracji to nieogarnięte dzieci. Poprzednia edycja upadła w 10 minut.

Przewidziałem że pojawisz się ty i taka inteligentna odpowiedz :)

W końcu xCrysiSx bez hejta to nie on :D

Z tego co pamiętam wasz Craft-Page upadł chyba po 2 dniach działalności :D

Więc wiesz nie masz się czym chwalić :)

Poza tym nie robiliście reaktywacji czyżbyście nie mieli pomysłu ? czy może boicie się kolejnego grifu ?

Hahahahhahahhahahahaha.... Żałosne :)

Dzieci takie jak wy mają zabawę że wbiją na serwer i co ?  Rozwalą nam mapkę ?

Ostatnia edycja upadła dzięki wam możecie się cieszyć :) Ponieważ wasz TZW: Nowy kolega Miał dostęp do e-maila gdzie stał serwer i zmieniał hasło do dedyka :)

Wbiliście i skasowaliście nam pl , wiesz jak bardzo płakaliśmy ? :D

Swoją drogą wasze ataki przez proxy były gówno warte :)

Pozdrówcie Waszego informatyka spod Wrocławia ... Możecie mu przyznać że jego proxy gówno warte jest i będzie :)

Pozostawmy tą konwersacje na tym oto poziomie :)

 

Żegnam i pozdrawiam Serdecznie xNice.

 

 

 

 

 

 

 

Polecam!

 

 

Dzięki , to nas motywuje bardziej do pracy :)

 

Pozdrawiam xNice.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Raczej serwer nie wystartuje ;/..
- Z tego co piszą na FB to zmienili nazwę na: CryField.PL

- Autor tematu nie udziela się już.

- Jest 14:20 a start o 18:00
- Ich domena, oraz CryField.PL nie jest podpięta pod hosting, jeśli chodzi o WWW.. (Jedynie zakupiona na ProSerwer.PL)

- Ich teamsteak3 nie działa.

 

Oto argumenty według których uważam że start serwera nie będzie miał miejsca...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...