Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Pojednynek championów-który lepszy...DAJE LAIKI/AVKI/LAIKI...:d


Rafaello20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dylemat któreg championa kupić, pod te które mi sie podobają i proszę o ocenę, który i dlaczego :)

-Galio-obrońca

-Talon-zabójca

-Xearth-mag

-Swain-mag

-Malhzara-mag

-Ezreal-strzelec

-Brand-mag

-Twitch-strzelec

Prosze o wytypowanie 3 najlepszych i z tych 1 :)

Daje łapki

Opublikowano

To zależy jakimi championami lubisz grać. Jaką linię preferujesz.

Na bota polecam Ezreala, na mida Talona- potężna kontra na Kassadina i AP'ków, Xerath też jest spoko (chyba będzie miał reworka niedługo).

Po postaciach wnioskuję, że lubisz grać bot/mid.

Xerath ma potężny zasięg. 3/4 mida z W+Q (chyba).

Twitch ma niewidkę, dzięki czemu możesz zrobić zasadzkę na przeciwnego apc/adc lub przeciwnika z low hp.

Opublikowano

wszystkie tylko trzeba ogarniac

Serwer PvP Nasze ip: Mc-team.pl:25566

Serwer SkyBlock Nasze ip: Mc-team.pl:25567

Serwer Survival+Frakcje Nasze ip: Mc-team.pl

Opublikowano

2x UP dziekuje, mi to wisi na której linii gram, ważne żebym ograniał no i nie wybrałeś 1 z 3/// czekam dalej, 1xup nie nabijaj postów plebsie.

Opublikowano

Xerath jutro dostaje bardzo fajnego reworka, czuję że będzie przyjemną i potężną postacią.

Talon świetny mider, mój main. 'Assasynowanie' nim to kupa frajdy.

Twitch - Także dużo zabawy, ulti niesamowicie przydatne w teamfightach jak umiesz się ustawiać

Don't touch me, bitch I'm famous

Opublikowano

Xerath jutro dostaje bardzo fajnego reworka, czuję że będzie przyjemną i potężną postacią.

Talon świetny mider, mój main. 'Assasynowanie' nim to kupa frajdy.

Twitch - Także dużo zabawy, ulti niesamowicie przydatne w teamfightach jak umiesz się ustawiać

Rewolek czyli co, zmiana skill czy ulepszenie czy co:D... bo nie wiem, czyli co Xerta brac i looknac jak sie gra:D?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...