Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Francuska linia czołgów cięzkich. Warto?


ReLoUPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Czy warto to robić? Czy grania tą linią daję przyjemność?Czy któryś z czołgów (od 1 tieru do 10) jest jakiś słaby? Dodam że robię już isa 7 E5 i własnie zastanawiam się nad czymś jeszcze. 

4zzt3n.png

Opublikowano

hmm.. Skoro masz już 2x Xt to pewnie masz pojęcie o grze. Od 8t jest miazga. AMX 50 100 jest prawdopodobnie najlepszym 8t. Te czołgi cechuje brak pancerza, dobra mobilność i magazynek. Polecam, warto, ale nie dla newbie.

Opublikowano

Jeśli potrafisz grać bez pancerza, ale z magazynkiem, to tymi czołgami zdziałasz cuda ;) 

Opublikowano

1 - nie

2 - nie

3 - po ogarnięciu

4 - nie

5 - dobre działo

6 - dobre działo

7 - dobre działo

Opublikowano

Absolutnie nie. B1... Tragedia, porażka, ładuj free expa. Czołg nienadający się do gry. Ale od 5t jest dobrze, a od 8 miód malina.

Opublikowano

To graj na zmianę czołgami z tej linii i jakimś elitarnym, mniej golda wydasz. 

Opublikowano

B1 to jak dla mnie przyjemny czołg. Szczególnie fajnie się tym robi specjalisty i trzeba umieć grać.

Czołgi ogólnie warto robić, bo zabawa rozpoczyna się od ósmego tieru. AMX 50 100 nadaje się do wszystkiego od bitew normalnych aż po ESL`a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...