Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski Skript] DeathChests - SKRZYNIA Z ITEMAMI PO ŚMIERCI!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<------ Reklama (hajs sie nie zgadza)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

djXR2mE.png

 

 

Sposób działania skryptu:

Po śmierci itemy gracza nie wypadają, a zapisują się w skrzynce, która tworzy się pod nim.

Komendy:

  • /deathchests - Informacje

​Permissions:

  • deathchest.use - Uzywanie skrzynki

​Kod:

http://pastebin.com/4duki6ce 

Jak zainstalować?

 

  • Pobierz i Zainstaluj plugin Skript
  • Uruchom Serwer, sprawdź czy poprawnie uruchomił się Skript.
  • Wyłącz Serwer.
  • Wejdź w link wyżej
  • Utworz nowy plik w notatniku (/plugins/Skript/scripts)
  • Skopiuj kod z linku i wklej do notatnika
  • Zapisz plik w notatniku jako DeathChests.sk (!)
  • Uruchom serwer.
  • Sprawdź czy wszystko działa i gotowe

Proszę o zgłaszanie wszelakich bugów w postach oraz na PW !

Piszcie też, co mogę tutaj dodać!

Podoba się? Daj like :D

KSPHiLT.png

Opublikowano

Props za ten skrypt. 

 

Możesz dodac coś jak config w którym można będzie ustawic limit skrzynek na gracza. Albo komendy do ustawiania danemu graczowi :D

 

Kackiego fantazja ponosi x d

Opublikowano

@up THX :D

Planuje też napisać skrypt (już dziś bedzie xD), że jak sie kliknie piórkiem na skrzynkę to do niej trafiają wszystkie itemki po smierci

KSPHiLT.png

Opublikowano

@up Wielkie dzięki. Już w tamtym roku o tym myślałem tylko nie mogło mi loopnąć bloku powyżej ;c

Teraz, kiedy umiem więcej udało mi się to zrobić w inny sposób ;)

KSPHiLT.png

Opublikowano

@up robisz skrypty na zlecenie ?

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@topic

Skrypt ciekawy, nie wpadłbym na pomysł, aby zrobić takie coś O_o

 

@up

 

Dam Ci kilka większych pomysłów :)

 

- Parkour

- Ranking pvp

- Essentials

 

Jest tego dość dużo, jednak ty mógłbyś zrobić jeszcze lepsze (z urozmaiceniami typu do essentials nowe komendy) :)

Opublikowano

Zrób coś takiego że masz np. komenda /chestback i jesteś koło skrzynki .

 

Czytając komentarze up , dodaj linijki '#' i będzie ich więcej ( wiem , jestem głupi ale nikt się nie czepi , zrób z 1000 linijek i mów że masz długi skrypt ^^ ) .

Opublikowano

@topic

Skrypt ciekawy, nie wpadłbym na pomysł, aby zrobić takie coś O_o

 

@up

 

Dam Ci kilka większych pomysłów :)

 

- Parkour

- Ranking pvp

- Essentials

 

Jest tego dość dużo, jednak ty mógłbyś zrobić jeszcze lepsze (z urozmaiceniami typu do essentials nowe komendy) :)

 

Parkour - By Dzikoysk;

Ranking - pełno w necie;

Essentials - w spisie na forum.

 

Po co tworzyć coś takiego samego? Nie lepiej coś nowego. autorskiego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...