Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BF3 tnie się po jakimś czasie


Gotyer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, dzisiaj zainstalowałem sobie battlefielda 3 i grałem na trybie offline singleplayer gdyż aktualizacja ważyła 9gb a ja mam słabego neta i nie mogłem jej pobrać.

No ale nie ważne, zaczynam grę i na ustawieniach automatycznych miałem rozdzielczośc jakąś średnia i wszystko na wysokich ustawieniach.

Zaczynam grać niby ładnie, nic się nie zacina wszystko ok. Po 5 minutach około jedno większe zacięcie, potem następne. Zmieniłem na średnie i znowu wszystko działa, ale potem znowu zaczęło już się zacinać przy poruszaniu się, na niskich miałem ten sam problem. Na małej rodzielczości i bardzo niskich detalach to samo. Ktoś wie o co chodzi?

 

Sprzęt:

procesor: AMD X2 3,21ghz

grafika: Geforce 450 GTS 1gb steroniwki 331.65
ram: 2gb ddr3
zasilacz: 500W Modecom

Może to być wina mojego dysku twardego i chłodzenia? Dysk to jakiś stary SATA 80gb, a chłodzenie też nizbyt dobre bo wymieniłem 3 lata temu częsci ale bez obudowy i nie dodawałem żadnych wentylatorów.

Opublikowano

Sprawdzałeś temperatury podzespołów przy rozpoczynaniu gry i wtedy, kiedy zaczynało się wszystko ciąć?

 

Na początku CPU: 34`C  Mainboard: 60`C  Videocard: 48`C  Harddisk: 44`C

Po 20 minutach gry: CPU: 40`C  Mainboard: 71`C  Videocard: 74`C  46`C

 

Spradziłem Game Boosterem 3. Ustawienia grafiki były średnie.

Opublikowano

Na początku CPU: 34`C  Mainboard: 60`C  Videocard: 48`C  Harddisk: 44`C

Po 20 minutach gry: CPU: 40`C  Mainboard: 71`C  Videocard: 74`C  46`C

 

Spradziłem Game Boosterem 3. Ustawienia grafiki były średnie.

Karta się piekielnie grzeje i płyta główna też wysoką temp. ma.

Wyczyść z kurzu kompa i ew dokup chłodzenie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...