Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

:::SPCraft.PL:::SkyBlock.:.OITC.:.Dobrze Skonfigurowane Pluginy.:.Start Dzis 16:00.:. --=-- Wejdz i zobacz jak milo sie gra --=--


Pacuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano















Napiszcie swoje nicki jak chcecie zostac na naszym serwerze na troszke wiecej niz 1h A dostaniecie 2 diaxy











polspng_epqrhqe.png

Witam wszystkich czytelników
Chciał bym zachęcić was do zagrania na naszym

Serwerze SPCraft.pl
Start serwera 9.2.2014r. Niedziela 16:00

oserwpng_epqxxar.png

Nazwa: SPCraft

IP: SPCraft.pl

Sloty: x/45

Typ serwera: SkyBlock

Premium: Nie wymagane

Zwierzęta i potwory: Włączone tylko na wyspach

PvP: Tylko na arenach

Nether: Dla Vip+

End: Dla SuperVip i MaxVip





 

 

Jesteśmy nową w świecie MineCrafta serwerownia. Powstaliśmy po to by powrócić do starych dobrych czasów SkyBlocka.

Gdyż gdy szukałem ostatnimi czasy serwera SkyBlock gdzie mógł bym pograć to nie znalazłem takiego.  

Albo były to serwery 10 latków, lub takie na którym lagi były że nie dało się cobbla wykopać i pograć.

 Postanowiłem to zmienić i założyć serwer dla nas, na którym możemy sobie pograć bez lagów i ogarniętą administracja.


Na serwerze jest parę atrakcji takich jak:

-SG
-TNTrun
-Parkoury
-PvP
-Kolorowa welna
-QuakeCraft
-SkyWars nie dlugo
 


Wszystkie atrakcje /warp atrakcje

Opublikowano

prawie kazde prezentacje nie mają tego czegoś "Wersja" To jest wkurzające, prosze o dodanie.

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

Te napisy są brzydko wykonane, mam przeczucie ,  że to z generatora. Domena jest co daje Wam wielkiego + i sloty też. Czyli jednym ocena 9/10

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co sie dzieje z serwerem? Padl ?
Dostalem bana, mialem na tym koncie vipa. prosze o unban.

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...