Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź serwera MindCrack + Survival + Frakcje DarkMind 2014 (Szukamy osób)


vip999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Prace nad serwerem zostały rozpoczęte zakończone prac odbędą sie gdy dowiemy się ile osób będzie zainteresowanych graniem na serwerze od razu informujemy że pieniądze przesłane do nas są tylko i wyłącznie na utrzymanie serwera administracja także się dokłada do tego by serwer był utrzymywany

Szukamy osób do nie tyle co do wspólnej gry co do w spół rywalizacji 

serwer będzie posiadać najnowszy silnik MindCrack + Survival + Frakcje

poszukujemy osób które będą w stanie wykupywać abonament miesięczny na 30 dni w wysokości 4.92 zł Sms lub 2 zł przelewem bądź płatnością paypal 

Serwer będzie oddawał 100% survival z małymi dodatkami każdy na start dostanie działkę 10x10 w dowolnym miejscu na mapie oprócz spawn ;D 

na działce i tylko na działce będą skrzynki chronione dostępem prywatnym po za działka będzie to zwyczajna skrzynia. będzie również możliwość rozszerzenia

działki o następne 5 kratek (5 kratek Osi (X oraz Z) czyli działka 15x15 po pierwszym zakupie) w cenie 2.46 zł sms lub 1 zł przelewem bądź płatnością paypal 

wówczas musisz brać pod uwagę iż każde powiększenie działki zwiększa koszt abonamentu miesięcznego o wartość działek 

np. abonament ( 2 zł ) + 3 dodatkowe działki ( 3 zł ) = 5zł miesięcznie to jest kwota przelewów sms będzie drożej 12.30 zł sms = 5 zł (przelewem)

serwer będzie posiadał system logowania (Register nie pokazujący cordów) /set home oraz permission na działkach oraz komendy z pluginu frakcji

mamy nadzieje że znajdą się osoby chętne do grania na serwerze oraz osoby które będą chciały rozwinąć serwer aktualnie serwer będzie przystosowany dla 10 osób

z wielką chęcią chcemy rozszerzy serwer oraz zachęcić większa ilość osób do grania 

Czekamy na wasze wypowiedzi oraz sugestie dotyczące serwera osoby chętne do gry proszę o kontakt na pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...