Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SNOWCRAFT][1.7.2][NON-PREMIUM]NOWY SERWER ZAPRASZAMY!


polocz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SNOWCRAFT


ZAPRASZAMY IP:snowcraft.yfun.pl


-Serwer ma 4 gb ram [możliwość powiększenia w razie lagów]


-Wersja 1.7.2 zapraszamy


-40 slotow [możliwość powiększenia]dla graczy :)


-Survival + Frakcje


-Każdy nowy gracz dostaje po 10 diax


-Atrakcje mobarena wkrotce caputure the flag


-Non-premium każdy może wbić


-Event na start gdy wbije z 20 osób


-W każda sobote Event parkour,eq rzucane oraz ranga vip do wygrania na 3 dni wiec sie opłaca


-raz na 2 tygodnie losujemy szczęśliwego gracza i dostaje EQ Z GOLDMEMBER'a


-rangi na naszym serwie do kupienia VIP SVIP oraz GOLDMEMBER


-KAZDY GRACZ MA DOSTĘP DO WARP RECEPCJA MOZE TAM SKŁADAĆ PROPOZYCJE!! SKARGI I WSZYSTKO :D


 


ZAPRASZAMY Każdego na SnowCraft


ip:snowcraft.yfun.pl


Opublikowano

ech.. A więc:

ocena ogólna: 2/10

Jak chcecie mieć vipów i svipów jak nie macie ŻADNEGO info na spawnie i wg.

Dźwięki są trochę zrypane podobnie jak spawn. Chat do dupy nieogarnięty i wg, serwer sprawia wrażenie niedokończonego, ale maszyna macie chyba dobrą bo jest sporo pluginów a nie ma lagów. Pluginy nie są spolszczone. A admin to dziecko :O

Jest sporo niepotrzebnych pluginów bo są dobrane jak na FB (timeismoney, mineresetlite i wg.)

kopalnie na wojny frakcji? Bezsens, nie wymaga się chyba nawet itemków na gildie :/

po za tym reklama 1/10 (1 punkt za to że nie jest z generatora)

nie ma strony serwera a na spawnie można się zabić skacząc skąś. A za ocenianie serwera jest ban.

NIE POLECAM i pozdrawiam, ZiomuuSs

Opublikowano

te ziomus po 1 info miales na warp info ?? boli przeczytać info na spawnie po 2 serwer jest nowy wiec jest niedokończony 

timeismoney jest za jobs  a jak komus sie nie podoba to nie musi grać nie bd nikt nikogo do nieczego zmuszać strony fakt niema bo niemam tyle kasy żeby wydawać pieniedzy

wiec mam tyle do powiedzenia

Opublikowano

Za mój post u góry dostałem nawet like :P

Po za tym nadal twierdzę że jobs i timeismoney to pluginy do fb (liczre na kolejnego like xD)

Opublikowano

server 3/10 

-2 za porąbane informacje w dropie typu tutaj cytat wiec niech Mod sie nie czepia "KURWA , znalazłeś żelazo, oby tak dalej"
-5 za Emurikę która rozdaje eq swojej gildii z gm'a , gdy nie ma racji zasłania się regulaminem jak to niby "admin ma zawsze racje"
oraz dała ally z bodajże tomkiem następnie zrobiła sobie eq na gm , dała enemy i zaatakowała go .. szkoda ze nie miała jescze przy tym God'a 

Wnosze o:
Usunięcie tego przedrostka "kurwa,zajebiście, itp" z other drops
oraz wydalenie Emuriki z administracji gdyz jest to zbyt mało doświadczona osoba do pełnionej funkcji

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...