Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę sponsorem projektu Metin2, 100% zaufania :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama ;/


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


 


 


hp4aaiisku68.png


u816ikrd7iej.png


 


Zostanę sponsorem serwera dedykowanego metin2, dla ciekawskich mam 20 lat, projekt ma być minimum w 80% skończony, administracja ogarnięta, co znaczy ogarnięta? (słownik) gdyż nie mam zamiaru czekać na kogoś miesiąc, czy dwa, po czym dowiedzieć się że serwer nigdy nie powstanie, oferuję dedyka pod serwer, jakiego dedyka ? to już się dogadamy po rozmowie wstępnej która odbędzie się na ts3, oferuję również forum ipb (z licencją) + ładny skin z możliwością edycji + TeamSpeak3 512 slotów, dedyka jestem w stanie zakupić nawet za 10 min, z gotowcami proszę mi tu nawet nie pisać, gdyż będę to ignorował, do tego wszystkiego oferuję zabezpieczenie serwera, strony  :)

 

wsvgynqbnzad.png

 

u816ikrd7iej.png

 

- ranga w grze nie będzie konieczna, jedynie ranga na ts3, forum !

- 60% z is do czasu zwrotu za dedyka, potem oczywiście mniej, dla jasności.. ''nie robię tego dla pieniędzy, tylko dla własnej satysfakcji..''  :)

- komentarze typu złodziej, nie polecam, proszę uzasadnić   ;)

 

Kontakt tylko i wyłącznie prywatna wiadomość na MPCforum, jeśli będę zainteresowany twoją ofertą, podam ci gg.

 

Pozdrawiam Michał :)

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Multitabsa znam dość długo i nigdy mnie nie zawiódł, zawsze służył pomocą a jeżeli planuje zasponsorować serwer metina to napewno wyjdzie to wszystkim graczom na + :)

Opublikowano

Multi namawia kolegów aby mu pisali pod tematem że polecają ponieważ im płaci po 30zł za post i mi też zapłacił.

POLECAM!

KOLEDZY NA HAJ$

 

@@ EDIT @@

 

sam jego avatar mówi sam za siebie - hajs się zgadza.

Opublikowano

Zdecydowanie polecam :D

Można powiedzieć że współpracowaliśmy, bardzo miła i pomocna osoba.

Zero przekrętów, 100% zaufania do tego Pana :)

Opublikowano

Polecam !

Chłopak zna się na rzeczy, po samym temacie można stwierdzić, że

hajsy się zgadzają :P

Jeszcze raz polecam, wie co robi !

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Polecam, uczciwy chłopak, można mu zaufać :)

How long will I love you
As long as stars are above you
And longer if I may

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...