Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gracze nie mogą pisać na serwerze (czasami!)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od pewnego czasu mam pewien problem. Mianowicie gracze nie mogą pisać na serwerze, (zaznaczam, iż "czasami"!). Opy mogą bez problemu. 

Na dodatek, pisze mu po POLSKU że nie może pisać, a nic takiego nie ustawiałem. Usunąłem all pluginy, i to samo! Wtf?

 

Ci co mówią "daj - modifyworld.*" to niech się wypchają, bo to nie działa.

 

Lista pluginów:

AuthMe

AutoMessage

AZRank

ButtonWarp

ColoredSigns

CustomCommands

EssentialsChat

Essentials

EssentialsSpawn

Factions

iConomy

Jobs

MaxBans

ModChat

NoPL

OtherDrops

PermissionsEx

RLB

SimpleJoinMessage

TreasureChest

Vault

WorldEdit

WorldGuard.

 

Usunięcie wszystkich pluginów nic nie dało ...

 

Większość graczy może pisać, tylko ci nowi, niektórzy, nie mogą... (mute nie mają, zaznaczam)

Oto permissions:

groups:
  Gracz:
    default: true
    prefix: '&7'
    permissions:
    - essentials.tpaccept
    - factions.kit.fullplayer
    - simpleregionmarket.removemember
    - simpleregionmarket.addmember
    - simpleregionmarket.signs.use.let
    - treasurechest.access.treasure
    - customcommands.command./vip
    - customcommands.command./drop
    - customcommands.command./pomoc
    - customcommands.command./gildie
    - customcommands.command./praca
    - essentials.mail
    - essentials.mail.send
    - essentials.mail.clear
    - iConomy.top
    - iConomy.payment
    - iConomy.access
    - essentials.msg
    - essentials.suicide
    - essentials.kits.start
    - essentials.kit
    - automessage.receive.*
    - authme.changepassword
    - authme.login
    - authme.register
    - RLB.teleport
    - essentials.tpa
    - essentials.tpahere
    - essentials.tpdeny
    - essentials.spawn
  VIP:
    prefix: '&6'
    inheritance:
    - Gracz
    permissions:
    - simpleregionmarket.removemember
    - simpleregionmarket.addmember
    - simpleregionmarket.signs.use.let
    - essentials.back.ondeath
    - essentials.spawn
    - essentials.kits.vip
    - essentials.ignore
    - modchat.receive
    - modchat.send
    - customcommands.command./gildie
    - customcommands.command./praca
  kMod:
    prefix: '&f[&ckM&f] '
    inheritance:
    - VIP
    permissions:
    - maxbans.tempban
    - maxbans.ban
    - maxbans.mute
    - maxbans.kick
    - maxbans.warn
  Helper:
    prefix: '&f[&5H&f] '
    inheritance:
    - VIP
    permissions:
    - maxbans.tempban
    - maxbans.kick
    - maxbans.warn
    - maxbans.tempmute
  Mod:
    prefix: '&f[&cM&f] '
    inheritance:
    - kMod
    permissions:
    - essentials.*
    - -essentials.socialspy
    - -essentials.tnt
    - -essentials.antioch
    - -essentials.thor
    - -essentials.lightning
    - -essentials.fly
    - -essentials.gamemode
    - -essentials.give
    - -essentials.more
    - -essentials.item
  Admin:
    prefix: '&f[&4@&f] '
    permissions:
    - '*'
  Wlasciciel:
    prefix: ''
    permissions:
    - '*'
  dev:
    prefix: '&f[&3D&f] &f'
    permissions:
    - '*'
users:
  AdamGrzegorz:
    group:
    - Wlasciciel
  Cheater500000:
    group:
    - Admin
  MineCraftFiL_S:
    group:
    - VIP
  Dropsowaty:
    group:
    - Helper
  MickeyLecter:
    group:
    - VIP

Proszę, pomóżcie :/  

Bo trace sporo graczy, a mam ich całkiem sporo :/

 

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

Ci co mówią "daj - modifyworld.*" to niech się wypchają, bo to nie działa.

bo niby jak ma działać jak na serwerze nie masz pluginu modify world lolz

 

 

 

Na dodatek, pisze mu po POLSKU że nie może pisać

to nic nie wyjaśnia, podaj DOKŁADNIE treść komunikatu to wtedy coś zdziałamy

flag-poland-icon.png Pomagam tylko osobom, które piszą poprawnie po polsku !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...