Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Zakończony][Diss] Orzi:3 vs Noroxor


Orzi:3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Powiem ci jedno, nigdy nie ogarniesz mego bitu

Weż rewanż? bez kitu, przecież tylko ja jestem z mitu

To napewno nie będzie melanż jaki ci się wydaje

Ja się nigdy nie poddaje, bo wola jak lwa

Ja najlepiej oddaje i piłke podaje, bo to moja siła

Ty słysząc takie teksty głowa ci się rozpierdoliła

Nie moja wina że twoja mama cię biła i całego ogołociła

Gdy cię urodziła, wiedziała że to nie jej synek

Ja teraz nawijam najlepszy tutaj odcinek

Aka Naruto, który rasenganem koksi

Zaraz cię naprawdę wykosi

Ja wstaję i poznaje prawdziwe rymy, a ty ciągle mówisz że nie lubisz tej zimy

Twoim zapachem oddalasz od siebie ludzi

Ale tutaj kurwa jebie, a ja zaraz cię zajebie

I wjebie do mózgu to że w czasie deszczu

Mniewasz zawroty, tępej głupoty i ciągle myślisz o swoim dreszczu

Ja ci powiem jedno, że ja jestem miszczu

A ty w obliczu moich oczu nagle rozpywasz się w tłuszczu

Mojego Sharingana doznałeś i nagle się dowiedziałeś, co znaczy ten rewanż

Już dużo napisałem i jescze więcej napisze, bo w nocne zacisze najlepiej się pisze

Dam ci pewną rade, weź lepiej spierdalaj bo jebiesz jak cebula

W końcu się przyznaj że ty to Kula

 

 

 

 

Kula - Pozdro dla kumatych


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

teraz wjerzdzam na bit   

rozpierdalam wszystkie mordy 

kazde z moich haseł  

niesie prawde o twoim wygladzie 

za duzo bajek ogladales  

samolubny sie stałes  

a ja za soba rzesze fanów , ktorzy ida za mna stale 

Jak to jest, wyzywać rodzinę na wstępie

Mnie to nie dziwi, ze do byle chuja klękniesz

Gubisz się w zeznaniach, zwykła dziwko do jebania

Życiowa pizda, trzeba cię wygwizdać 

za duzo sobie pozwalasz zwykły chuju do szczania.

Teraz giniesz , moje flow jest długie nigdy sie nie kończy , 

moja wena wciaż płynie a ty padasz na kolana

zwykła dziwko do ruchania

Opublikowano

teraz wjerzdzam na bit

rozpierdalam wszystkie mordy

kazde z moich haseł

niesie prawde o twoim wygladzie

za duzo bajek ogladales

samolubny sie stałes

a ja za soba rzesze fanów , ktorzy ida za mna stale

Jak to jest, wyzywać rodzinę na wstępie

Mnie to nie dziwi, ze do byle chuja klękniesz

Gubisz się w zeznaniach, zwykła dziwko do jebania

Życiowa pizda, trzeba cię wygwizdać

za duzo sobie pozwalasz zwykły chuju do szczania.

Teraz giniesz , moje flow jest długie nigdy sie nie kończy ,

moja wena wciaż płynie a ty padasz na kolana

zwykła dziwko do ruchania

zacznijmy od tego że Ty nie masz fanów :)

 

chyba że w gimbazie :)

 

 

oba dissy slabe ale głos na Orzi za chęci :p

Opublikowano

Z dissa Noroxa nic nie zrozumiałem, chaotyczny i rymy na siłe. Niestety, ale wyjątkowo.. muszę to powiedzieć... egh.. Orz... Orzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...