Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Szybko Wlanczac Serwer?wejdz Tu, A Sie Dowiesz!


Ankieta  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przydal sie wam poradnik??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak blyskawiczne wlaczyc wirtualna maszyne BSD na plikach od Sui'ego

1. Uruchomcie maszyne tak jak zawsze, zalogujcie sie, wpiszcie ./start i czkajcie az bedzie mozna sie zalogowac na serwer

 

2.Gdy logowanie na serwer juz ON w VirtualBox wybierzcie menu "Maszyna"

 

3.Wybierzcie opcje "Zrob migawkę systemu...

"

4.Wylaczcie maszynę i w oknie startowym VirtualBox klikacie na swoja maszyne

 

5.Wybieracie zakladkę "Migawki"

 

6.Klikacie na Migawkę ktora utworzyliscie

 

7.Wybieracie ikonke Komputera z takim znakiem "^"

 

8.Klikacie "Przywróc"

 

FINAL. Gdy ponownie wlaczycie VirtualBox i klikniecie na swoją maszyne,a nastepnie na Uruchom, serwer zostanie przywrocony i gotowy do pracy w ciągu ok.2sek. Koniec z mozolnym uruchamianiem maszyny. Teraz tylko licze na + :)

VIDEO TUT

 

 

 

@DOWN-To dziala robie tak juz 2 dzien!! Wystarczy potem tylko portmap'a wlaczyc :) To działa na zasadzie Hibernacji :)

 

ŁAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

KLIK

 

 

5kq902.png

Opublikowano

Pewnie cofa gdy np. robicie migawkę 30min przed wyłączeniem serwa. Potem gdy go włączacie przywraca do stanu 30min temu.

02758850976702993171.png
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...