Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam smartphona z serii Lumia z dobrą baterią


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuję jakiejś Nokii Lumii z dobrą baterią. Jest dużo modeli z tej serii i za bardzo nie wiem który wybrać.

Telefon ma być do pracy w ciężkich warunkach, tzn. w miare odporny na uderzenia ( dla mechanika ). Obecnie mój tato posiada lumie 800 i jest z niej zadowolony, tylko raz mu spadła ( w pokrowcu ) i wyświetlacz do wymiany. Dobrze by było, gdyby nie był za duży i bateria trzymała 2-3 dni. Używany byłby głównie do rozmów i sporadycznie sms. Zero słuchania muzyki, grania w gry itp.

Napisałem, że lumia, bo potrzebuję telefon z WP ( nie chce HTC 8S itp. )

Czekam na propozycje.

Opublikowano

jak chcesz Lumie to polecę ci 520 albo 610 :) nawet gdy sie uszkodzi to koszt wymiany np ekranu nie przekracza 90zl :) (jeśli kupujesz ekran sam i zmieniasz sam)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Lumia 800. Była historia, że kolesiowi wpadła do jeziora (czy gdzieś tam), znalazł ją po tygodniu i działała! Od Nokii dostał Lumię 1020. Czytałem to kiedyś na

mgsm.pl

Poza tym, N9 mógłbym polecić, ale nie posiada WP.

Opublikowano

Po co ci WP skoro, cytuję:

Używany byłby głównie do rozmów i sporadycznie sms.

Absolutnie nie ma zasady który telefon jest wytrzymalszy który nie, jeden poleci na ekran i zostaną zaledwie malutkie ryski, drugi upadnie na plecy i kompletnie się rozwali. No chyba, że jest specjalnie zrobiony do tego, żeby był wytrzymały np. Samsung Solid.

Opublikowano

510,610,710,800,900 to stary system którego MS już nie aktualizuje a aktualizował przez 3lata...

 

Chcesz mocną lumie ale jak jaki kolwiek telefon dotykowy z dużym ekranem może być mocny upadek na ekran i jest 90% szans że po ekranie.....  

 

 

Sam mam lumie i jeśli już wybierać to tylko z poliwęglanową obudową czyli zwarty korpus. Sprawdź Lumie 920 ;)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...