Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co myślicie o takim serwerze [SMITE] + ankieta.


Ankieta dotycząca serwera.  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrałbyś na takim serwerze?

    • Tak.
      15
    • Nie wiem.
      1
    • Nie.
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o takim serwerze żeby zrobić z Minecraft'a Smite'a? Były by wieże, skille, dużo klas(Bogów). Na spawnie by się kupowało itemy i by dawały np. Więcej Ataku, więcej Obrony itp. Poprostu żeby było wszystko takie samo jak w SMITE.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Jak by był dobry programista z długoletnim doświadczeniem to nie widze przeszkód. 

Oczywiście launcher nowiutki by musiał być, coś jak z dobieraniem ludzi w lolu

536061453511031953381.png


Opublikowano

@UP

Tzn. W LoM'ie nie było wież, nie kupowało się itemów, nie było klas i skilli. I tego mi brakowało . :D 
 

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Pomysł fajny mam nadzieje, ze sie uda wszystko i bedzie mozna zagrac, bo bardzo chetnie bym cos takiego w MC zobaczyl ;p

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

W smite gram już ponad 4 miesiące, i żałuje że wcześniej nie wpadłem na taki pomysł.

Oczywiście jak najbardziej, taki serwer byłby dobry i na pewno wypalił :)

 

P.S

Tylko nie wiem jak zrobisz red/speed baffy :P

Opublikowano

@UP

Jeszcze nie wiem ,ale to wszystko można spokojnie zrobić.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

CusT już się cieszy xD

 

Super pomysł. Też pykam w Smite. Dobra gra a serwer na jej bazie może być jeszcze lepszy ;)

Opublikowano

Bardzo ciekawy pomysł. Mam nadzieję, że serwer wystartuje i będzie się cieszył dużą popularnością :) na pewno zagram ;)

Opublikowano

@ UPY

Dziękuje za opinie, ale potrzebowałbym więcej żeby zobaczyć czy dużo osób jest chętnych bo jeżeli 10 osób będzie grało to mi się nie opłaca robić.

Już ze znajomym obgadaliśmy co i jak w przybliżeniu będzie wyglądąło.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Jeżeli wszystko będzie "dopięte na ostatni guzik", to na pewno zagram. Chciałbym także, aby na serwerze znalazło się kilka autorskich pluginów

Bez autorskich pluginów takiego czegoś nie byłbym wstanie zrobić, więc spokojnie :D

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

A to jako survival czy jak, w smite nigdy nie grałem, więc nie ogarniam zbytnio. Mimo to chętnie bym zagrał. 

Opublikowano

A to jako survival czy jak, w smite nigdy nie grałem, więc nie ogarniam zbytnio. Mimo to chętnie bym zagrał. 

 

Coś takiego tylko że w MC.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Szczerze, do nawet good idea, nawet mógłbyś później zrobić sieć serwerów, które są podobne do innych gier. Coś podobnego do WoT'a to by było coś... Wydaje mi się, że nawet lepsze i łatwiejsze do zrobienia niż Smite.

 

10 tierów, exp, konto premium. Łatwe do zrobienia + szansa na sporą $

Każdy czołg odwzorowany jak w grze, ma swój pancerz - zbroja, z enchantem + ewentualnie mikstura.

Speed - Wolne czołgi maja spowolnienie, szybkie miksturę pośpiechu.

 

Dmg - Np. rzucanie śnieżkami, można ją wyrzucisz co jakiś czas (czas przeładowania) i kilka rodzajów pocisków.

 

Co o tym sądzisz?

 

Tak wiem jestem uzależniony od tej gry. 

Opublikowano

@UP

 

Jak narazie nie myśle nad niczym innym niż nad zrobieniem SMITE'a w MC.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

To może zrobić 1 duży serwer, tak z 200 slotów + i kilka gier. Smite, WoT i jeszcze się coś znajdzie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...