Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny napis nad paskiem bossa!


Klepacc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A


-


-


-


-


-


-


 


 


Witajcie, możliwe że kiedyś gdy wchodziliście na popularne serwery typu skybloks.pl zauważyliście pasek z hp bossa ale wyżej był jakiś napis. Niedawno można było tylko takie coś kupić lub napisać plugin na to. Teraz Przedstawiam wam plugin który wam to umożliwi wink.png


 


 


 


2iBGtXY.jpg


 


 


===============================================================================


Instalacja:


 


Standardowa, czyli


 


Pobrany plugin wrzucasz do folderu plugins a następnie włączasz serwer wink.png


 


====================================================================


Komendy


 


/bm <sekundy> <wiadomość> – wysyła tekst na pasek


==========================================================


Uprawnienia


 


Brak


===============================================


 


PLUGIN WYKORZYSTUJE BarAPI.


 


DOWNLOAD :



http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/boss-bar-message/

Opublikowano

Nie wiem... po co ten plugin. No ale dobrze. Przynajmniej dowiedziałem się, że coś takiego istnieje. Łap plusika.

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Opublikowano

1. Dałeś wadliwy link -,-

2. Prezentacja jakbyś ją z gardła psu wyjął.

3. Ten plugin służy bardziej do chwilowych wiadomości np. "Zaraz rozpocznie się event!" a do takich które się same przerzucają itp. polecam BossMessage

Opublikowano

Widziałem cos w podobie tylko było nad paskiem expa postaci wyświetlana wiadomość i była ona bez tego paska bossa. Ktoś może dać link do tego jak to się robi ?? Daje Like.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...