Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Roład to dajmond łan profeszjonal kasjopeja plajer kasha


Syndra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

CassWhooping??

 

 

Gratulejszyn

 

tak kasjopeja whooping rzadzi dzienki moze sie kiedys spotkamy na solokłełe ale pamientaj ze trzeba byc w moim timie bo inaczej pszegraszka!

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

1oGbVKa.png

 

Mam pytanie, czy Selex na prawdę ma taki opis?

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jak składasz Cassiopeie? I co maksujesz

 

PS Haha ja pierdole, ten typ.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jak składasz Cassiopeie? I co maksujesz

 

PS Haha ja pierdole, ten typ.

 

No składam tak jak na tszeciej gierce od dołó a zaczynam od doran sringa, puzniej lezka no i puzniej ta maska puzniej duza pala od rabadona puzniej albo rabadon albo zonja zalerzy jak tam wyglonda sytułacja no i dalej konczę maskę i puzniej jakis wojd staf czy cos no wjesz

 

a spele maksuje najpierw E kolejno Q a nastempnie W

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

@UP A nie uważasz ,że na postacie typu Anivia co cię trzyma na odległość lepiej Q maksować? A na E meele/low range? Czy zawsze maksujesz E ? a fajnie wygląda ciągle spamienie E  ? I czy miałeś taką sytuacje ,że darius cię ultował ,ty na niego ultowałeś i zatrzymał się w powietrzu?

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

@UP A nie uważasz ,że na postacie typu Anivia co cię trzyma na odległość lepiej Q maksować? A na E meele/low range? Czy zawsze maksujesz E ? a fajnie wygląda ciągle spamienie E  ? I czy miałeś taką sytuacje ,że darius cię ultował ,ty na niego ultowałeś i zatrzymał się w powietrzu?

 

tak mnialem takom sytuacje ze dario wali ulta ja wale ulta i chlopak zlamal prawa grawitacji no i masz racje jak pszeciwnik gra pasywnie i nie chce wyjsc spod wjerzy to maksuje KU

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

no i chuj znowu pszegralem cass na suppie ale jebany ej di kery musi trolowac 

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

Wykierujesz mnie tak do platyny ? , gz. 

za 15$ sam siebie wycarrujesz

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Gj NIDZGOR 

 

a napiżerz built pod casjopeje bo ja sobie grywam czasami jade na bolu bo karam botUW dzienki 

 

 

Leć do CZALENDŻERA 


Nidzgor 

 

a mam pytanie czy ta kurfa ruda THENITROZYNIAK TEŻ CIŚNIE NA BOLU BO WIDZĘ ZE CASIO CARRY a macje tim

1393532913-U1060386.png


Opublikowano

i chuj znowu pszegralem mnielismy w timie nasusa 900 stackow i nic nie robil kompletnie ale sie zdenerwowalem kurwa

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

i kolejny lose uwaga relacja na rzywo, hi im mundo top po czym robi "0 / 4" jungler bez mozgu 0 / 3, typ ktory zabiera mi mida 0 / 3, do widzenia ligo legend znowu robje pszerwe, nara ligo legend.

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

przerwa od ligi legend, pierdole nie wierze w to co sie tu wyprawiaa sprzedaje konto na elitepvpers pozdro nara

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj chuj 

 

pierdole tą gre

 

login: nidzgor123

hasło: bakuazan321

 

kto pierwszy ten lepszy troche postaci i diament 3 nara.

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...