Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arma II multi - błąd przy wchodzeniu na serwery


kubasinski873

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uszanowanko, gdy próbuje się zalogować na jakiś server Army II to wyskakuje błąd "Zostałeś wyrzucony z gry". Arme mam z CD-action, a klucz na multi dostałem od typa z forum cd-action o nazwie "seriale". Nigdy nie cheatowałem w Armie na żadnym serverze. Mam czystą arme, oraz patcha 1.11. Piszę mi tylko "Zostałeś wyrzucony z gry" i nic więcej.

ov9t.png

Opublikowano

Spróbuj wejść do gry i przed wyrzuceniem Cię popatrz na chat. Czasami tam są wyświetlane informacje o powodzie wyrzucenia. Najczęstszym powodem jest chyba zła wersja BattleEye.

Jeśli masz jakiś problem z Plugin'em/Skryptem do MineCraft'a to pisz na PW/Skype/GG, lub inny komunikator podany w profilu. Pomagam za darmo.

Pracuję na zlecenia. Do stałej pracy bardzo ciężko mnie namówić. ^^

 

Przepiszę Skrypt na Plugin! W większości przypadków za darmo.

Opublikowano

Moim zdaniem mozliwe ze jest to przyczyna klucza na multi sprobuj zrobic reinstal i wpisz inny cd key tylko nie ten sam.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

To teraz daj mi klucz działający na multi za darmo -.-  Nie chcę być piratem.

To niestety musisz kupic klucz na allegro lub na innych portalach z cd keyami.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...