Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Doganiam bezimiennego :3 . Sławna trójeczka :)


Tiquanda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no czyli diamond 3 . :D

 

i pokazuje dla Vanosha, że  da się wyjść z brązu :>

chcesz mi udowodnic ze jako diamond3 mozesz wyjsc z brazu? nom

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

chcesz mi udowodnic ze jako diamond3 mozesz wyjsc z brazu? nom

 

to ja kolege poprawie, udowadniam niemcowi ze mozna wyjsc z platyny a gowna siedzom gdzie siedzom pozdrowienia

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

Gratuluje wbicia Diamentu, ale hejtowanie tutaj kogokolwiek jest naprawdę zbędne.

Każdy po jakimś określonym czasie wyjdzie z danej dywizji, w które siedzi długi czas, wiem to po sobie. :)

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Gratuluje wbicia Diamentu, ale hejtowanie tutaj kogokolwiek jest naprawdę zbędne.

Każdy po jakimś określonym czasie wyjdzie z danej dywizji, w które siedzi długi czas, wiem to po sobie. :)

 

pszeciesz nikt nikogo nie chejtuje

 

patsz tesz wbilem tom slawnom trujeczke

 

Lzf8sng.png

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

Hmm ciekawe dlaczego ssy są ucięte czyżby na bocikach ciśniecie? Pff nie wiem jak można na czitach grać

Opublikowano

Hmm ciekawe dlaczego ssy są ucięte czyżby na bocikach ciśniecie? Pff nie wiem jak można na czitach grać

tak będę Ci całego screena, z moimi "friendami" na skype, rozmową i potem badziewnie zamazywał w paincie?

Opublikowano

Gzz diamentu w sezonie czwartym.XDXD Wbijaj challengera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...