Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Minecraft - Wojna dwóch światów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Chciałbym się spytać jak w temacie, czy byście grali na serwerze Minecraft.
Serwer będzie bardziej PVP

Dlaczego?
Bo mamy super pomysł!
Serwer będzie na modach, Launcher MOŻE się załatwi.
A więc tak, będzie ok. 3 misje.
2 Będą normalnie ale 3 już inna, nie nie! Nie powiem wam co będzie w 3 misji  :D
Coś tam będzie ( WIEMY CO ALE NIE CHCEMY ZDRADZIĆ ) Ciekawego!
Będziesz gdzieś, indziej..
Wojna się rozpęta!
Będą czołgi, samochody, bronie, spadochrony i wiele więcej!
Serwer będzie trybu RPG.
Będą jakieś miasta, miasteczka itd.
Będzie specjalna texturkaaa..
Lotniska będą daleko od Spawnu.
Lotnisko NR 1 - SŁABE bronie, samoloty, samochody.
Lotnisko NR 2 ( Będzie bardziej dalej ) - DOBRE samochody, samoloty i jakieś tam bronie ( DOBRE )
Lotnisko NR 3 ( Będzie bardzo daleko ) - NAJLEPSZE SAMOCHODY, SAMOLOTY ( Bronie będą dobre tak jak wy lotnisku nr 2 )
Będą rangi.
Każda ranga dostanie lepsze bronie, i kordy, do Lotnisk.
Będą miały też jakieś bajery, ale to już później pomyślimy

Możecie tego nie ogarnąć co napisałem, ale chce tak szczegółowo wiedzieć czy byście grali, nie powiem jakoś ogarnięto, co będzie na serwerze ponieważ jak wam to będę pisać to czytanie trochę zajmie, a wbijecie na serv, i nie będziecie mieli co zwiedzać ;P


Pisać co sądzicie, o serwerze. I czy byście na nim grali!  ;)
 

Test123

Opublikowano

Szczerze to nie za bardzo bym zagrał, wole trochę gorszy serwer i bez modów niż jakiś full wypas i z modami, podsumowując nie zagram :/

Opublikowano

Szczerze to nie za bardzo bym zagrał, wole trochę gorszy serwer i bez modów niż jakiś full wypas i z modami, podsumowując nie zagram :/

Rozumiem, ale będzie launcher.

I naprawde, będziemy się starać jak najbardziej, żeby serwer wyszedł.

Z całą siłą zrobimy serwer, który będzie się podobał fanom PvP.

Zagrałbym na serwerze. Sam opis mnie zachęcił. Kiedy byłby start serwera lub beta testy? :>

Pierw szukamy ekipy.

Potem będziemy budować, a co najlepsze to, będzie na stronie odbyty konkurs, na której może wygrać 10 osób, i dwie minuty wygrany może zwiedzać w ciągu tygodniu serwer, dlaczego tak mało? Nawet najlepsi fani nie mogą zwiedzić serwera, ponieważ nie będzie co zwiedzać, na serwerze będzie też wprowadzona MGŁA, nieraz będzie normalny świat.

Ale mgłę postaramy się zrobić, ogarniętą żeby nie przeszkadzała za bardzo w grze.

A gdy będziemy budować, takiego czegoś nie będzie więc poprostu ludzie mogą sobie spisać kordy lotniska z najlepszymi samochodami itd.

( PS: Nie wiemy kiedy będzie start, oraz beta test serwera. Lecz gdy znajdziemy ekipę, zbudujemy to dam wam znać kiedy podam dokładną datę BETA TEST, a start to trochę później, ( NA BETA TESTACH BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ GRANIA. NAJMNIEJSZE I NAJWIĘKSZE BŁĘDY BĘDĄ POPRAWIANE, BETA TESTY BĘDĄ W PIĄTEK,SOBOTĘ,NIEDZIELE )

Pozdrawiam. ;D

@ Aha i edytuje, MOŻE BĘDZIE TA MGŁĄ, BĘDZIEMY KOMBINOWAĆ JEŻELI WYJDZIE GŁUPIO, NIE BĘDZIEMY JEJ ROBIĆ ( MGŁY ) .

Rozumiem, ale będzie launcher.

I naprawde, będziemy się starać jak najbardziej, żeby serwer wyszedł.

Z całą siłą zrobimy serwer, który będzie się podobał fanom PvP.

Pierw szukamy ekipy.

Potem będziemy budować, a co najlepsze to, będzie na stronie odbyty konkurs, na której może wygrać 10 osób, i dwie minuty wygrany może zwiedzać w ciągu tygodniu serwer, dlaczego tak mało? Nawet najlepsi fani nie mogą zwiedzić serwera, ponieważ nie będzie co zwiedzać, na serwerze będzie też wprowadzona MGŁA, nieraz będzie normalny świat.

Ale mgłę postaramy się zrobić, ogarniętą żeby nie przeszkadzała za bardzo w grze.

A gdy będziemy budować, takiego czegoś nie będzie więc poprostu ludzie mogą sobie spisać kordy lotniska z najlepszymi samochodami itd.

( PS: Nie wiemy kiedy będzie start, oraz beta test serwera. Lecz gdy znajdziemy ekipę, zbudujemy to dam wam znać kiedy podam dokładną datę BETA TEST, a start to trochę później, ( NA BETA TESTACH BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ GRANIA. NAJMNIEJSZE I NAJWIĘKSZE BŁĘDY BĘDĄ POPRAWIANE, BETA TESTY BĘDĄ W PIĄTEK,SOBOTĘ,NIEDZIELE )

Pozdrawiam. ;D

@ Aha i edytuje, MOŻE BĘDZIE TA MGŁĄ, BĘDZIEMY KOMBINOWAĆ JEŻELI WYJDZIE GŁUPIO, NIE BĘDZIEMY JEJ ROBIĆ ( MGŁY ) .

To co piszę, wydaje się że nie da się tego przeczytać. Co jest prawdą, lecz nie chce wam wszystkiego zdradzić, a nie umiem " NIE ZDRADZAĆ " ponieważ już dużo wam powiedziałem xD

Pozdrawiam xD

Test123

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :) warto spróbować, na pewno zagram na tym serwerze. Powodzenia ;)

Dziękuje że tak uważasz, przeczytałem twoją wiadomość PW, we wtorek wszystko ogarniemy ;]

Pozdrawiam :- )

Test123

Opublikowano

Na pewno zagram! Uwielbiam takie klimaciki! Mam fajny pomysł. Może wojny partyzanckie? Wiesz, ktoś się okopuje, a ty go atakujesz samolotami, karabinami...snajperzy w mieście. Eventy typu stallingrad - w uj graczy napiera na ufortyfikowane pozycje wroga (wróg ma karabiny maszynowe infinite ammo). Takie coś to bym grał tygodniami :D

Założyciela gorąco proszę o wysyłanie na PW lub gdzieś indziej postępów prac z serwera - bardzo chętnie coś też pobuduje, porobię ;) Jestem otwarty na propozycje, bo według mnie pomysł ma przyszłość i to wielką!

3foc.png

Szukam sponsora na prawdopodobnie jeden z najlepszych serwerów RolePlay jaki powstanie. Na razie tylko zarys.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...