Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

I jak tu wyjść z brązu? D:


WhR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Wchodzisz do lobby, ignorujesz co piszą. Idziesz na mida, miej na nich wywalone (nawet jeśli flame idzie w twoją stronę). 

2. Idź swoim mainem, jeśli masz duo lane to nie bój się nadal iść na mida, bobek jeśli nie zmienił champa w lobby, to na 100% pójdzie na inny lane teraz.

3. Roamuj, więcej czasu spędzaj na pomaganiu topowi i botowi niż na swojej linii.

4. Dzięki temu bot i top jest nafeedowany, a ty dostałeś fragi/asysty (asysty w s4 od chuja golda dają, więc opłaca się oddawać fragi).

5. Siema Gold+ :)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

"Report xin and taric please" No tak...

Powodzenia w wychodzeniu.

Goście są 2/16 jeden i 0/18 drugi od czegoś są chyba te reporty lepiej żeby tacy jak oni w ogóle nie łączyli sie do gry s tu jednak wejdą oddają 30 fragów a potem jakiś pro silver pokroju osób przyczepiających się do KAŻDEJ farmy zacznie ich bronić.

Opublikowano

Jak potrafisz grać to na luzie wyjdziesz z bronzu,

widzę że nie masz run, tak samo porób sobie specjalizacje

 

Bez_tytu_u.png
Czekaj Czekaj, wróżę ci z kart ......

Kiepsko to widzę wychodzenie

Opublikowano

Gra trwała 55 min, w Jungli miałem większą farmę niż APC i ADC(jeżeli można to w ogóle nazwać ADC)

 

4fmi4z.jpg

1392153617-U1109043.png

Specjalista
Opublikowano

Rozjebałeś mnie tą farmą, buildem i spellami no i satami. Wątpie że wyjdziesz. Ale powodzenia. 

Ta farma... zobacz na staty takiego xina jak mam farmic jak musze pomagac? Build jak build sprawdzał się...

Jak potrafisz grać to na luzie wyjdziesz z bronzu,

widzę że nie masz run, tak samo porób sobie specjalizacje

 

Bez_tytu_u.png

Czekaj Czekaj, wróżę ci z kart ......

Kiepsko to widzę wychodzenie

Ta, dopiero runy kupuje...

Opublikowano

Pograj normale, skończ runy, kup sobię po 3-5 champów na wszystkie linie i ogarnij masteriesy.

W tym czasie twój skill powinien się podnieść a mając większy wachlarz bochaterów jesteś wstanie rozwijać się na każdej pozycji.

Opublikowano

1. Wchodzisz do lobby, ignorujesz co piszą. Idziesz na mida, miej na nich wywalone (nawet jeśli flame idzie w twoją stronę).

2. Idź swoim mainem, jeśli masz duo lane to nie bój się nadal iść na mida, bobek jeśli nie zmienił champa w lobby, to na 100% pójdzie na inny lane teraz.

5. Siema Gold+ :)

 

jebać cie kretynie

Opublikowano

Najpierw zadaj sobie pytanie dlaczego tam jesteś, potem myśl o wychodzeniu bo 1-2 mecze w których zrobisz 30/0 nie robią z ciebie golda

YebieMieTOo


ADC !

Opublikowano

Kup "kass łuping od nidzgora i Cassiopeie". Dasz radę chyba, o i le bana nie dostaniesz.

 

nie ode mnie tylko jak jusz to od brolanda koleszko za 15 dolcuw i nie dostanie bana

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

Zabieraj kille shen'em to napewno wyjdziesz z brązu ... 

 

Gra miała 38 min a ty miałeś 116 farmy ... Ja taką farme robie w 14-16 min 

xSiRock_eune_157_1_text.png

Opublikowano

nie ode mnie tylko jak jusz to od brolanda koleszko za 15 dolcuw i nie dostanie bana

Wiem wiem znam typa jego team nazywa się "team freelo o.0" nwm, jak można wymyślić team freelo. Lol. Wolałbym coś jak LL. albo coś w ten deseń.

 

i ta amazing muzyczka!

 

My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up)

Opublikowano

1. Wchodzisz do lobby, ignorujesz co piszą. Idziesz na mida, miej na nich wywalone (nawet jeśli flame idzie w twoją stronę). 

2. Idź swoim mainem, jeśli masz duo lane to nie bój się nadal iść na mida, bobek jeśli nie zmienił champa w lobby, to na 100% pójdzie na inny lane teraz.

3. Roamuj, więcej czasu spędzaj na pomaganiu topowi i botowi niż na swojej linii.

4. Dzięki temu bot i top jest nafeedowany, a ty dostałeś fragi/asysty (asysty w s4 od chuja golda dają, więc opłaca się oddawać fragi).

5. Siema Gold+ :)

 

1. Koleś troll pickuje sorakę na mida z spellami wskrzeszenie/przywrócenie many.

2. Jeśli ktoś ma w dupie tą grę zaczyna trollować bo gra to tylko rozrywka dla niego, nie życie.

3. Roamuj pozwalająć spushować swoje wieże na midzie.

4. Dzięki temu, że top i bot jest ogarnięty i ma wardy, do tego mają linię z dużą ilośćią cc gówno robisz tracisz bardzo dużo cs a Ty dostajesz gówno na morde bo po stracie tylu cs masz dużo mniej golda od przeciwników.

5. Siema bronz-

Opublikowano

z brazu jest wyjsc łątwo byle solo

Serwer PvP Nasze ip: Mc-team.pl:25566

Serwer SkyBlock Nasze ip: Mc-team.pl:25567

Serwer Survival+Frakcje Nasze ip: Mc-team.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...