Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] - [VilisCraft] - [Wojny gildi] - [24/7] - [1.7.2] - [Dedyk]


Sloniusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-860418-0-54579400-1391710531.png


 


200 Lat temu było miasto o imieniu Vilis , żyli tam najlepsi wojownicy . Niestety przyszedł dzień gdy miasto zostało zgładzone przez wroga a wojownicy trafili do niewoli  . Teraz prosimy abyście  to wy pomścili zapomniany ród .


post-860418-0-90679400-1391710561.png


 


Właściciel : QuaSoulaku

Właściciel : Besst


 


post-860418-0-58026600-1391710565.png


 


Oferujemy dla was duży drop z stone :

Diament : 1,25%

Żelazo : 2,25%

Złoto : 3,25%

Emerald : 2,25%

 

U nas na serwerze można otrzymać rangę Champion za event pvp który się odbywa co 4 dni 

ma on takie same uprawnienia co vip więc jest warto o niego walczyć . 

 

Itemy potrzebne na gildie to :

20 Diax

20 Emeraldów

64 Stone

3 Książki

 

Drop z mobków jest następujący :

Zombie , Pająk , Szkielet , Slime - 10 % - od 1 do 2 Butelek expa

EnderDragon - 100 % - 254 Butelek  expa

 

Będzie możliwość zakupienia u nas Svipa oraz vipa :

Svip otrzymuje :Diax eq prot4 , Narzędia diax , 128 butelek expa , 24 Obsydianu , 40 Diax , Miecz ostrość 5 - zaklęty 2

Vip otrzymuje : Diax eq prot2 , Narzędia diax , 64 butelek expa , 14 Obsydianu , 15 Diax , Miecz ostrość 5 - zaklęty 2

 

 

post-860418-0-86920600-1391712827.png

 

Sloty : 20 Na start 


IP : s15.hostmc.pl:9218


Premium: Nie


Nether: Tak


Potwory: Tak


Zwierzęta: Tak


End: Tak


WhiteList: Nie



 

 

post-860418-0-17532200-1391712627.png

 

Skype : seba.1.1

Uzyskaliśmy współpracę z serwerem ts3, serdecznie zapraszamy : 4gry.pl

Znajduję się tam pod nickiem : QuaSoulaku-Sebastian [strefa Vip]

 

W razie pytań lub innych informacji zapraszam na skype

 

post-860418-0-63580300-1391713271.png

 

Serwer wystartuje już 07.02.2014 lub 08.02.2014

 

post-860418-0-80031700-1391713409.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...