Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Minecraft - Wojenny Świat w niebiosach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Chciałbym się spytać jak w temacie, czy byście grali na serwerze Minecraft.
Serwer będzie bardziej PVP

Dlaczego?
Bo mamy super pomysł!
Serwer będzie na modach, Launcher MOŻE się załatwi.
A więc tak, będzie ok. 3 misje.
2 Będą normalnie ale 3 już inna, nie nie! Nie powiem wam co będzie w 3 misji :D
Coś tam będzie ( WIEMY CO ALE NIE CHCEMY ZDRADZIĆ ) Ciekawego!
Będziesz gdzieś, indziej..
Wojna się rozpęta!
Będą czołgi, samochody, bronie, spadochrony i wiele więcej!
Serwer będzie trybu RPG.
Będą jakieś miasta, miasteczka itd.
Będzie specjalna texturkaaa..
Lotniska będą daleko od Spawnu.
Lotnisko NR 1 - SŁABE bronie, samoloty, samochody.
Lotnisko NR 2 ( Będzie bardziej dalej ) - DOBRE samochody, samoloty i jakieś tam bronie ( DOBRE )
Lotnisko NR 3 ( Będzie bardzo daleko ) - NAJLEPSZE SAMOCHODY, SAMOLOTY ( Bronie będą dobre tak jak wy lotnisku nr 2 )
Będą rangi.
Każda ranga dostanie lepsze bronie, i kordy, do Lotnisk.
Będą miały też jakieś bajery, ale to już później pomyślimy

Możecie tego nie ogarnąć co napisałem, ale chce tak szczegółowo wiedzieć czy byście grali, nie powiem jakoś ogarnięto, co będzie na serwerze ponieważ jak wam to będę pisać to czytanie trochę zajmie, a wbijecie na serv, i nie będziecie mieli co zwiedzać ;P

Chcesz nam pomóc w serwerze?
Być PROGRAMISTĄ OD STRONY/FORUM / TECHNIKIEM / BUDOWNICZYM / GRAFIKIEM ?
Zgłoś się!
PW: Na MPCFORUM
Skype: super.womek
GG: 49439355

Pisać co sądzicie, o serwerze. I czy byście na nim grali! ;)
 

Test123

Opublikowano

Proponuje:

 

1. Pojawiasz się na spawnie, pare informacji, dostajesz broń, pistolet z nieskonczoną ilością ammo

2. Idziesz normalnie na survivala, tworzysz gildie, budujesz bunkry, zamki, prowadzisz wojny

3. Crafting niektórych karabinów dostępny

4. Pare ciekawych broni i ładunków wybuchowych dostępnych w Item Shop

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...