Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lol się nie włącza staje na logo


hokus~pokus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Problem taki jak w temacie

Windows 7 64bit

W zaporze wszystko OK

Próbowałem ją wyłączać. Uruchamiałem jako administrator itd. Po chwili wyskakuje błąd rads i tam, że Firewall albo internet. PRosze o pomoc

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Opublikowano

RADS? Zrób całkowity reinstall LoL'a. Bynajmniej brakuje Ci jakiegoś pliku, bądź jest uszkodzony.

Zobacz czy nic nie blokuje połączenia z LoL'em (firewall).

8372383248.png
Opublikowano

Zobaczyłem jedną rzecz, że nie działa mi na tym komputerze strona lola ta 

http://signup.leagueoflegends.com/en/signup/redownload 

  

Strona sie ładuje ale jak klikne download to wyskakuje błąd. Wydaje mi się że to coś z komputerem. Bo na drugim mogę normalnie ściągać lola

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Opublikowano

Zobaczyłem jedną rzecz, że nie działa mi na tym komputerze strona lola ta 

http://signup.leagueoflegends.com/en/signup/redownload 

  

Strona sie ładuje ale jak klikne download to wyskakuje błąd. Wydaje mi się że to coś z komputerem. Bo na drugim mogę normalnie ściągać lola

Jak wszedłem na Twoją też mam jakieś errory,wejdź na tą :

http://signup.leagueoflegends.com/pl/signup/redownload

Jak nie to pobierz lol'a z innej strony albo wrzuć na pendrive z drugiego kompa.

Opublikowano

Ale to nic nie da. Nic mi nie da to ze zgram i na nowo wrzuce. Gra staje na logo rozumiecie?? Z jakiej innej strony

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Opublikowano

uruchom lola i poczekaj kilka minut jak ci staje na logo i sie nie włącz miałem to samo ;p

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Ale nie rozumiesz, ze po chwili wyskakuje błąd RADS????? Nie mozna połączyć z serwerem ble ble ble......

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Opublikowano

Włącz lola z folderu docelowego ale nie tym normalnym exe tylko tam jest taki z dopiskiem admin

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...