Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak przerobic ten skypt zeby mozna bylo tego uzywac raz na 10sec?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę,liczę na like :D

variables:
    {op.ciastko.%player%} = 0
on rightclick holding a cookie:
    if {op.ciastko.%player%} is 0:
        send "&4:)" to player
        apply speed 1 to the player for 10 seconds
        remove 1 cookie from the player 
        set {op.ciastko.%player%} to 1
        wait 10 seconds
        set {op.ciastko.%player%} to 0
        stop 
    else:
        send "&7Mozesz uzywac raz na 10 sekund!"
Opublikowano

Masz:

 

options:
    uzycie.ciasteczka= true
aliases:
    ciastko = 357
on rightclick holding a ciastko:
   if {@uzycie.ciasteczka.&player&} is true:
        send "&6Zjadles zaczarowne &2ciastko &6, moce zostaly dodane!"
        apply speed 1 to the player for 10 seconds
        remove 1 ciastko from player
        set {@uzycie.ciasteczka.%player%} to false
        wait 10 second
        set {@uzycie.ciasteczka.%player%} to true
Opublikowano

Pewnie dostane +10% do warna ale TheIrox2000 po co dodajesz co nie będzie działać!
1). Twój skript:

{@uzycie.ciasteczka.&player&} 

    Mój skript:

{op.ciastko.%player%}

    A teraz nie może być &player& bo nie istnieje takie coś w skript tylko %plaeyr%
2). Po drugie proszę ss z twojego skriptu! 

https://www.dropbox.com/s/ms5kmaqamc8gam6/2014-02-06_18.39.56.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...