Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 minecraftbyzyczu włączone jednocześnie.


ErrOrAK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam windows 7 i chce włączyć 2 minecrafty na jednym komputerze. Chodzi mi oto że wejde na serwer dwoma kontami jednocześnie. Bardzo proszę o pomoc. 

Opublikowano

Ale w czym masz problem? Lagi, nie możesz wejść, nie działa ci coś?

 

Więc jeśli chodzi o lagi, to będziesz je miał i to duże. Minecraft by zyczu to kiepski luncher, który ma w sobie pełno niepotrzebnych dodatków.. On zawsze laguje, a 2 na raz to już będzie porażka.

 

Jeśli na server nie możesz wejść, to możliwe, że mają zabezpieczenie, aby nikt nie grał na 2 kontach jednocześnie.

 

Jeśli nie możesz odpalić 2 minecrafta, to możliwe, że jest to wina lunchera. Zyczu może dodał blokadę, że na raz może być odpalony tylko 1 luncher.

 

Jeśli problem tkwi w czymś innym, to napisz, a postaram się pomóc.

 

ps. Spróbuj na 2 różnych luncherach, np. by Zyczu i MagicLuncher.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Dwoma jednakowymi launcherami jednocześnie nie da się wejść na serwer. Tak samo myślę jak  KichaMCPL, spróbuj dwa różne launchery ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...