Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klan Pierwszy Dywizjon Orląt Polskich [1DOP] Rekrutuje!


deegreen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czołgistów!

 

Z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić Rekrutację do klanu Pierwszy Dywizjon Orląt Polskich. Klan Powstał dziś (05.02.2014) który ma na celu zrzeszenie graczy którzy aktywnie grają w World of Tanks. Klan został stworzony z myślą o dobrej zabawie a w miarę rozwoju na podbijanie mapy globalnej (CW), udział w turniejach ESL czy innych ligach europejskich. Klan posiada wymagania oraz to co klan oferuje  które przedstawię poniżej :

 

Wymagania :

 

- minimum 16 - 17 lat (obowiązkowa mutacja głosu)

- aktywna gra

- znajomość podstawowej mechaniki gry

- efektywność na poziomie 600 lub wyższym ( mowa tu o efektywności XVM)

- posiadanie w garażu minimum 6 - 7 Tieru

- 2000 Bitew na koncie (tu sprawa którą można negocjować)

- sprawny mikrofon

- Team Speak 3

- umiejętność gry zespołowej

 

Co oferujemy :

- dobrą zabawę ;)

- aktywną zabawę

- szkółkę czołgistów ( nauka side scrapa, kontowanie, efektywne niszczenie czołgów, detrakowanie czołgów oraz inne techniki gry )

- zabawę w plutonach, kompaniach, bitwach drużynowych

- regularne treningi o wyznaczonych porach

- pomoc w grindowaniu czołgów ( chyba nikt nie lubi samemu eliminować czołgów :> )

 

Wymagania dodatkowe ( nie obowiązkowe )

- strateg oraz umiejętność rozstawiania na mapie

- zaawansowana znajomość mechaniki gry

 

 

Formularz rekrutacyjny

 

1) Nick 

2) Posiadane czołgi w garażu ( nacja, rodzaj maszyny np TD, HT oraz tier i jego nazwa)

3) efektywność 

4) wiek

5) dodatkowe umiejętności ( mowa tutaj o umiejętności strategicznej i innych których nie wymieniłem

6) dostępność w grze

7) twoje atuty

8) ilość bitew

9) czego od nas oczekujesz 

 

FAQ

P : dlaczego akurat 16 - 17 lat?

O : Ponieważ uważam że to jest wiek dobry na grę drużynową a przede wszystkim osoby takie przeszły już mutację

 

P : kiedy będą się odbywały treningi?

O : w weekendy (Piątek Sobota Niedziela, mowa tu o roku szkolnym)

 

P : Dlaczego taka nazwa klanu a nie inna?

O : Ponieważ chciałem stworzyć unikatową nazwę klanu a jednocześnie zachować jakieś walory historyczne (nie brać tu tego dosłownie proszę)

 

P : Jaki jest adres TS oraz strony internetowej klanu?

O : TS jest w trakcie zakupu, można się spodziewać TS'a w ciągu najbliższego tygodnia natomiast strona jest w trakcie produkcji ;)

 

P : Jak mogę sprawdzić swoją efektywność?

O : dzięki witrynie internetowej noobmeter.com lub dzięki modyfikacji XVM

 

P : gdzie mogę składać prośbę o swoje członkostwo?

O : na oficjalnej stronie World of Tanks a w przyszłości na naszej stronie klanu

 

 

Mam nadzieję że przekazałem wszystko czego oczekujecie ;) jeżeli czegoś nie dopisałem albo są jakieś pytania można je zadawać pod postem 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...