Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S0nic Tz Hack, SAMP 0.3x, LEPSZA WERSJA S0BEITA !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym Wam przedstawić fajny hack do samp-a, który jest o wiele wiele lepszy od klasycznego s0beita, a mianowicie S0nic Tz, jest w nim o wiele więcej opcji i jest bardziej przyjazny w użyciu, crashuje również mniej, a mógłbym powiedzieć, że prawie w ogóle. Pobierajcie i siejcie mordor na serwerach ! :D

http://www.mediafire.com/download/7i4of41pe1l5jo4/s0n_proj_v0.37_%28betav0.2%29_pub.rar

<- MEDIAFIRE

http://catshare.net/SnDiCh0GWAiT44HJ

 <- CATSHARE

 

Filmik: 

http://www.youtube.com/watch?v=AoYgoHiG8Nc

Instrukcja instalacji:

 

Pliki z folderu gta_sa wklejamy do głównego folderu

Plik .ini z folderu "ini -safe settings" również do głównego folderu

 

Jeśli tak wgramy S0nic Tz, to na 100 % będzie działać :D

Opublikowano

Szczerze, nie wiem co fajnego jest cisnąć na czitach ;) Jak każdy większy serwer jest zabezpieczony, może w końcu zrobi ktoś serwer specjalny dla cziterów :D  Ten serwer by się wybił :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...