Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak spaść z V dywizij? :D


WiwciuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodana została ochrona przed spadkami ze szczebli ligowych.

  • Gdy dotrzecie na nowy szczebel ligowy, będziecie chronieni przez kilka gier w V dywizji przed spadnięciem do niższej ligi.
  • Po rozegraniu tych gier, jeśli wasz MMR spadnie o całą ligę niżej otrzymacie powiadomienie o możliwości spadnięcia szczebel ligowy niżej. (NP: Gracz Złota - V zaczynający grać na poziomie Srebra - V otrzyma informację o możliwym spadku)
  • Jeśli gra nadal będzie kontynuowana na takim poziomie z 0 LP na koncie, gracz zosanie przeniesiony do I dywizji niższego szczebla.

MW-800x200-banners-2013-8.jpg

Opublikowano

 

Dodana została ochrona przed spadkami ze szczebli ligowych.

  • Gdy dotrzecie na nowy szczebel ligowy, będziecie chronieni przez kilka gier w V dywizji przed spadnięciem do niższej ligi.
  • Po rozegraniu tych gier, jeśli wasz MMR spadnie o całą ligę niżej otrzymacie powiadomienie o możliwości spadnięcia szczebel ligowy niżej. (NP: Gracz Złota - V zaczynający grać na poziomie Srebra - V otrzyma informację o możliwym spadku)
  • Jeśli gra nadal będzie kontynuowana na takim poziomie z 0 LP na koncie, gracz zosanie przeniesiony do I dywizji niższego szczebla.

 

 

A za "niegranie" też można spaść? Ile jest to dni w danej lidze? :D

Opublikowano

w sezonie 4 spadasz po 3 przegranych grach jak jesteś w V dewizji i masz 0 pkt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...