Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Najlepszy solo toper na obecną mete


MrSavarus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie ciągle jest b. mocna Irelia:

- Dash

- True dmg

- Sustain

- Offtank

- Stun/Slow

- AoE ult

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

renekton

+ duża przeżywalność

+ stun

+ def i małe podleczenie z ulta

+ doskok

+ łatwy do opanowania

 

Ja osobiście grając rene przegrałem może tylko 10% gier.

 

A jeśli wolisz tank AP to malphite - bardzo dobry champ na top.

592041432922042226939.jpeg

Specjalista
Opublikowano

W S 4 królują offtanki czyli Darius, Shyvana, lub nawet tanki Mundo, Garen jesli ktoś jest ogarnięty to spokojnie da radę Khazixem, Zedem

Opublikowano

Polecam ci renektona 

+ ma leczenie na Q

+ stun

+ doskok 

+ dobry dmg ze skili jak załadujesz furie

+ jak przeciwnik ma mało hp i stoi pod wieża robisz  E-W-Q-E, jak dobrze zrobisz to wieża cie uderzy max 2 razy

- early dużo lepsze od late, ale i tak spokojnie będziesz zdobywał fragi

1392118145-U1104615.jpg

 

Opublikowano

Master Yi albo Nidalee też bardzo dobre picki masterem można nawet pare pent w meczu zasadzić

 

Master to noob champ.. co on robi w late? Załóżmy 50 minut gry.. wchodzisz z Q, team używa serię i Masterka nie ma.. już lepiej trynda, czy coś..

 

@Topic

Według mnie, to Nasus/Mundziak.

 

Ostatnio grałem Nasusem i cały czas na lanie siedziałem, nie musiałem się cofać, bo mnie jak i przeciwnikowi zależało na farmie, jednak miałem mocniejszy harras (ja vs Mundo). Nasusem wystarczy wystackować Q i robić się full tanka.. Czego więcej trzeba? Perfect tank, dużo bije. Mój rekord to w 25 minucie 241 farmy i przy tym ok. 500 stacków. Nie wiem czy innym to dużo, czy nie, ale jak dla mnie to całkiem przyzwoity wynik, wliczając to, że nie robiłem ani jednego recalla. Tak więc robiłem mocny dmg, jak i brałem ciosy na siebie, na tę metę ta postać jest po prostu OP.

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...