Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Muzyka Tożsamościowa - RAC, NSBM, ONR, Pagan, Patriotyczna! ZAPRASZAM!


Szatan666PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no bez przesady będziesz jakiegoś białasa wysyłał co buja się z czarnuchami? :) TO NIE JEST MUZYKA TOŻSAMOŚCIOWA! 

Proszę nie śmiecić gównem. (Podałem gatunki muzyki tożsamościowej RAC, NSBM, ONR, PAGAN, Patriotyczna (bardziej w strone nacjonalizmu)

 

Zespół: Konkwista 88

Album: Ku Chwale Ojczyzny vol.1

Gatunek: RAC

 

http://www.youtube.com/watch?v=x1uDdSEa2hY

 

TEKST:

http://www.tekstowo.pl/piosenka,konkwista_88,legion_waffen_ss.html

sygnahg.png

Opublikowano

Nie no bez przesady będziesz jakiegoś białasa wysyłał co buja się z czarnuchami? :) TO NIE JEST MUZYKA TOŻSAMOŚCIOWA! 

Proszę nie śmiecić gównem. (Podałem gatunki muzyki tożsamościowej RAC, NSBM, ONR, PAGAN, Patriotyczna (bardziej w strone nacjonalizmu)

 

Zespół: Konkwista 88

Album: Ku Chwale Ojczyzny vol.1

Gatunek: RAC

 

http://www.youtube.com/watch?v=x1uDdSEa2hY

 

TEKST:

http://www.tekstowo.pl/piosenka,konkwista_88,legion_waffen_ss.html

jebnij się w łeb, wszystko jest na temat i jebać nacjonalizm, bo za bardzo cebulacki

Opublikowano

Ja założyłem temat i chyba lepiej wiem co jest, a co nie jest. :D To, że masz żydowskie korzenie to nie moja wina lecz twoich przodków "cebulaczku" :)

nieźle masz zryty łeb, typie sam napisałeś że chcesz muzykę o treściach patrotycznych to ci kurwa wrzuciłem, no i nieźle dojebałeś z tym "co się buja z czarnymi", kurwa biedak emocjonalny

dostarczyłeś mi w chuj beki

Opublikowano

Ciekawe co jakiś hemp gru ma wspólnego z muzyką patriotyczną. jeśli taki biedak nakurwia ciagle o jakims smiesznym zielsku to nie ma prawa byc uwazany za tworce utworow o tresci patriotycznej, to pajac i tyle, chcial zarobic. :) Najwidoczniej trzymacie ten sam poziom gorzej niz brudy spod (A)

sygnahg.png

Opublikowano

Ciekawe co jakiś hemp gru ma wspólnego z muzyką patriotyczną. jeśli taki biedak nakurwia ciagle o jakims smiesznym zielsku to nie ma prawa byc uwazany za tworce utworow o tresci patriotycznej, to pajac i tyle, chcial zarobic. :) Najwidoczniej trzymacie ten sam poziom gorzej niz brudy spod (A)

teraz zaprezentowałeś poziom umysłowy gaśnicy pianowej, koniec tematu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...