Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z Serwerem i innym związanym z minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :-)

Mam problem związany serwerem i minecraftem otwieranym przez konsolę :-/

Problem jest taki że jeśli mam ustawiony 1 gb na serwerze to wszystko sie wczytuje i ładnie działa :P

A jeśli ustawie np na 2 gb lub więcej to mi się szybko włącza i wyłącza :-/

Ogólnie mam 8 gb i chciałem 4 dodać do serwera.

Zaktualizowałem jave i mam ją dla 32 bit jak i 64 bit

Prosze help !!!!

76561198048273608.png

Opublikowano

A spróbuj pozamykać wszystkie programy, bo być moce to one zżerają Ci ram i później za dużo pamięci dajesz w serwer i nie chce Ci się odpalić..


Opublikowano

Tak wygląda linijka po odpaleniu serwera :-/

Pozamykałem wszystkie programy i to nic nie daje :-/

Ale do minecraft by zyczu moge mieć te 3 gb więc nie wiem czemu na serwerze nie moge mieć

post-582255-0-13041200-1391582272_thumb.jpg

76561198048273608.png

Opublikowano

Popieram użytkownika wyżej. Tutaj chodzi o "java virtual machine". Zrob tak jak jest na tym linku, tylko zamiast launchera minecraft to zrob na pliku startowym serwera.

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...