Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaki champion za 4800 do carry'owania rankedów w "brązie"


Krwawyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Ci Jax'a :>

+Dmg

+Stun/Unik z "e"

+Może skoczyć do warda

+Nikt z nim nie ma szans w late

-głupie early

Opublikowano

Vayne

  • truedmg
  • OP late
  • bonus do MS z pasywa
  • niewidka (Q na ulcie)
  • escape (E+Q)
  • odepchnięcie
  • ulti dodaje AD i zwiększa bonus z pasywa
  • dodatkowy dmg do AA po użyciu Q
  • fikołek (Q)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Polecam dozbierać 6300 i kupic rengara do jungli lub jeśli mówimy o mniejszych cenach to annie lub jax bardzo fajne postacie.

 

Powiedz mi jedną rzecz, po co taką dobrą postać jaką jest Rengar marnować w jungli?!

Przecież on tam nic nie wyfarmi i ma 0 dmg..

Co więcej, przed 6 lvlem nie ma kopletnie ganków! Zresztą po 6 też raz na 100s..

 

Za 4800? Talon chociażby, ale radzę Ci dozbierać 6300 i zakupić Hecarima.

Biegniesz nim do jungli, robisz blue, masz drugi lvl, idziesz na mida, first blood.

Idziesz po reda, wbijasz 3 lvl, idziesz na topa, kolejny kill dla waszej drużyny :)

Nie mówiąc już co się dzieje po 6 lvlu.. może na jednej/dwóch postaci w early, ult daje nie wiele..

Ale jak jest załóżmy 50 minuta, przeciwny team robi Barona, wy zauważyliście to, biegniecie, używasz ulta i zapewniam, że tf jest wygrany.

Bardzo łatwo nim wycarrować grę.

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Chłopie, po co Ci champ za 4800 skoro wydajesz 3150 i masz Katarinę czy tam Akali, które w brązie rozpierdalają? xD

 

 

Załącz sobie jeszcze BoLa to już w ogóle Katarina aka Małysz.

 

Plusy?

 

- brązy nie wiedzą jak kontrować Katarine, a Akali boją się z reguły

- łatwa farma bo Katarina nie ma żadnej many, a Akali ma energię

- nafeedowaną Katariną robisz solo pentę jak typy nie ogarniają co to stun/silence/odrzut

Opublikowano

weź sobie kup gragasa przeciwnik pomyśli o ale grubas pewnie jakaś słaba postać a jak walniesz z beczki to się z dziwi i gragasem możesz cerrować teamfighty z ult ,

1392118145-U1104615.jpg

 

Specjalista
Opublikowano

Chłopie, po co Ci champ za 4800 skoro wydajesz 3150 i masz Katarinę czy tam Akali, które w brązie rozpierdalają? xD

 

 

Załącz sobie jeszcze BoLa to już w ogóle Katarina aka Małysz.

 

Plusy?

 

- brązy nie wiedzą jak kontrować Katarine, a Akali boją się z reguły

- łatwa farma bo Katarina nie ma żadnej many, a Akali ma energię

- nafeedowaną Katariną robisz solo pentę jak typy nie ogarniają co to stun/silence/odrzut

Jak widzę kate w enemy to biore Diane i gg ;D

Fajnie sie keruje offtankami czy też tankami np Wukong, Riven czyli porządny dmg i dobry armor.

Opublikowano

vayne?

-true dmg

-"doskok"

-duzy dmg

-mocny late

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...