Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

cs4u - własnoręcznie pisany! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!


wppax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym Was zaprosić na naszego unikalnego coda moda !

Co oferujemy :
-Stały nadzór Adminów.
-Ciekawą rozgrywkę .
-Stały kontakt z h@ apropo wgrywania nowych "bajerów".
-Eventy / konkursy z nagrodami.


Dlaczego akurat my?
Nasz Cod Mod się wyróżnia od prawie wszystkich tym że pluginy/modele nie są ściągnięte z neta lecz napisane własnoręcznie.

IP: 31.186.82.130:27306
Rodzaj serwera: Steam + NonSteam
Ilość slotów: 20(z czasem 32)

Kilka słów na temat naszego cod moda:

Na poczatek uruchomilismy udoskonalony serwer cod mod by AmA. Nieskazitelne pluginy ktore zostaly dodane uatrakcyjnia gre nawet wymagajacemu graczowi.
Serwer zostal kupiony na najwyzszych parametrach w hostingowni Pukawka.pl wiec o lagach mozna zapomniec.

--Cieszmy się grą !

Max level 2000 !
8 stastyk
20 sposob na exp !

Zapraszam Was oraz zapraszajcie swoich znajomych ! Siec nie dawno powstala i potrzebujemy ludzi !  :) 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Bardzo polecam serwer przyjazna atmosfera i miła administracja

 

 

 

 

                                                                                                         Pozdrawiam Szeregowiec Dolot :)

Opublikowano

HLTV zostanie dodane w najbliższym czasie!
Zapraszam na serwer i forum - Mamy do rozdania jeszcze około 20 Vipów!!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Opublikowano

Serwer super, eventy (na start serwa vipy/lvle), administracja, modele broni...
Cud,miód,malina :D

nick: Rygal (Unskilled) 
Amadeusz - LVL 190 (jak narazie :D)

Opublikowano

Uprzejmię informuję, iż hostingowania znalazła już przyczynę której skutkiem było wyłączenie naszej strony.
Nasze forum znów jest aktywne i możecie się rejestrować na nim - xxx ! Zapraszam!

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...