Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gosteczek[Mini-Games]VampireZ,OITC,TeamFortess,TheWalls[Start 2014.02.04 godz 19:00]Zapraszamy[Wejdż przekonaj się]


GosteczekV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                                                                                          Gosteczek

                                                                                                                          ------------------------------------------------------------------------

Siemanko przedstawiam wam nowy server Mini-Games.Na serwery można połączyć się za pomocą jednego IP:Gostek.maxcraft.pl

                       Screeny z servera

                       ----------------------

                                                                                    Spawn

                                                                             ---------------------

 

                                                                                                      

 

2014-02-03_19_31_32.jpg                                                           

         Aby dołączyć na arene wystarczy nacisnąć na kompas

            ---------------------------------------------------------------------------

 

2014-02-03_19_40_29.png

 


Spawn Thewalls

---------------------------------

 

2014-02-03_19_57_25.png

 

 

Arena

----------------

 

2014-02-03_20_00_19.png

 

 


Spawn Vampirez

------------------------------------

 

2014-02-03_20_03_02.png

 

 

Arena

---------------------

 

2014-02-03_20_04_20.png

 

 

Spawn OITC

----------------------------

 

2014-02-03_20_08_18.png

 

Arena:

------------------------

 

2014-02-03_20_08_37.png

 

2014-02-03_20_08_58.png

 

 

SpawnTeamFortess

--------------------------------------------

 

2014-02-03_20_13_41.png

 

 

Arena

-----------------------

 

2014-02-03_20_14_10.png

 

 

Lobby

---------------------------

 

2014-02-03_20_16_44.png

 

 

Jeśli stracisz kompas klik

--------------------------------------------------------

 

2014-02-03_20_17_33.png

 

 

Do wyboru jak na razie mamy tylko

 

VampireZ

OITC

TeamFortess

TheWalls

 

Start

2014.02.05 o godz 17:00

IP:Gostek.maxcraft.pl

 

TeamSpeak

Wkrótce

 

Stronka

Wkrótce

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...