Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Wejść Na Stronę (Rejestracyjną) Danego Servera Hamachi, Nie Znając Adresu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Tutorial dla Zielonych

 

 

Wiele osób pisze, na sieciach hamachi do adminów servera, o link do rejestracji...

 

Od dzisiaj można wejść na stronę rejestracyjną servera, bez pomocy admina, tzn. bez jego odpowiedzi z linkiem do rejestracji bądź strony servera.

 

A więc zaczynamy:

 

1. Najeżdżamy myszką na takie zielone "kułeczko" które jest po lewej stronie nazwy sieci, zakładki sieciowej. Pokaże się nam okienko:

 

1111n.png

Patrzymy kto jest właścicielem sieci, tak jak na obrazku.

2. Szukamy właściciela sieci na liście osób będących w sieci, klikamy na niego Prawym Przyciskiem Myszy

 

2222hd.png

 

Następnie klikamy KOPIUJ ADRES

 

3. Wchodzimy w naszą przeglądarkę, klikamy w pole adresu (ten paseczek gdzie pisze adres strony) Klikamy prawym na tym polu i WKLEJ

 

Teraz enter ;] i Już jesteśmy na stronie danego servera hamachi ;]

 

PS. To mój pierwszy tut proszę o wyrozumiałość :)

Opublikowano

Chyba logiczne xD

Może ten tutek, trochę zmniejszy "Ej Ty GA? Daj linka do reje" :/

Niektórzy są na prawdę leniwi xD

Pomogłem? Daj +

sygnaah.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Większość o tym wie ale właśnie takie nooby się nieraz pytają ,,GA jaka stronka do reje?'' xD

1328997611-U170772.png

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdro, górniku.

Najwidoczniej admin ma wyłączonego xamppa/webserva... Tak trudno na to wpaść?

Opublikowano

dla początkujących się zdecydowanie przyda+

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Nie zawsze właściciel sieci jest GA, np. ja zrobię sieć, GA dojdzie do niej i normalnie można się połączyć, więc nie daje ani + ani -

Nie mam czasu na dzień

Gdy mam chęci na noc

Nie mam czasu na sen

Gdy mam siłę i moc

Nie mam czasu być ładnym

I czyimś podwładnym

Czy sławnym

Ja muszę być ponad tym!

Opublikowano

O boshe już nie masz co wymyślić . Fakt poradnik dobry + dla cb ,ale wiadomo chyba ;P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

To jest łatwe..

Ehh.. patrz na daty.

 

@top

 

Banał, no ale jest miliony noob'ków, którzy nie patrzą na prezentacje, a potem milion pytań:

"Jaka jest strona serwera?"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...