Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski Serwer Transportu 2014 Zapraszamy


Experi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie serdecznie


Przedstawiam wam serwer Polski Serwer Transportu 2014. Niebawem serwer zastaniecie na liście serwer'ów SA-MP[0.3x].Staramy się dołożyć pełnych starań jak i do gamemoda i forum.Tutaj wam troche opisze o moim projekcie. Serwer stoi na stałym hoście co gwarantuje nam niskie pingi i brak lagów.

Forum


Forum zostało stworzone z myślą o graczach. Można tam się stale udzielać. Czekamy na nowe propozycje ulepszenia forum.

GameMode


Bedzie on ciagle modyfikowany ,ale teraz zaprezentuje wam go po czesci.
[*]Dynamiczny System zaladunku
System zaladunku jest bardzo rozwiniety,poniewaz mozna zaladowac rozne typy ładunków. Cena za przywiezienie ładunku jest stała lecz punkty score są różne.
[*]Dynamiczny System pojazdow
Ten system jest w pełni dopracowany, z pojazdu mozemy zapalac,gasic silnik,swiatla otwierac drzwi.Mam oczywiscie tez salon gdzie kazdy gracz moze kupic sobie swoj wlasny prywatny pojazd.Oczywiscie kazdy pojazd ma inna cene.
[*]Dynamiczny System Frakcji

Jest to system pracy,są różne frakcje.A tutaj je wypisze
[*]Straż Graniczna (w Budowie) [*]Policja (Tesciu) [*]Pomoc Drogowa (LIDER WOLNY!) [*]Pogotowie (LIDER WOLNY!) [*]Straż Pożarna ([PST]KriSSo) [*]Taxi (LIDER WOLNY!)
[*]System paliw i przebiegu

System ten zapamietuje stan paliwa oraz przebiegu jakie dane auto przejechalo. [*]System warnow

System ten pozwala adminow na ostrzezenie gracza.
[*]System punktow karnych

Ten system odpowiada za punkty karne kazdego kierowcy. Punkty karne odbierane są z score .
[*]System firm

Możemy się zatrudnić w firmie i zarabiać pieniądze niżej wypiszę firmy:
[*]Pol-Transport(BRAK SZEFA!) [*]Delta Transport(BRAK SZEFA!) [*]Good Drive(BRAK SZEFA!)


Oczywiscie to nie wszystko więcej dowiesz się po wejsciu na nasz serwer.I po obejzeniu go.

Forum : www.pstransportu.xaa.pl (niedlugo adres forum będzie .pl)
HostName: ..::Polski Serwer Transportu 2014::..[PST]24/7
Address: 37.59.14.174:3558
Players: 15 / 30
Ping: 29
Mode: ™PST v1.0
Map: ™===(PST)===™

Cyrk.png

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...