Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] |#| Urozmaicenia na serwer survival o poziomie średnio trudnym :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie :) Było by mi bardzo miło jeżeli pomogli mi byście stworzyć dobrej jakości i klasy serwer survival. Ogólnie wszystko jest już prawie skończone, aczkolwiek pojawiają się wątpliwości o to czy oby na pewno wszystko jest okej, czy czegoś nie brakuje, czy może coś trzeba wyrzucić. Chciałbym was zapytać co sądzicie o urozmaiceniach które będą na moim serwerze, i może o czymś zapomniałem, jeżeli tak to prosił bym was o to co jest potrzebne takiemu serwerowi. Ale bez przesady żeby mi nie wymieniać pomysłów/pluginów które się na dają na creativa lub fb itp :P

A więc macie link do tematu w którym jest dokładny opis, a niżej macie napisane systemy z jakimi można się spotkać: http://www.mpcforum.pl/topic/1140152-17-classic-sv-gildie-wymiana-lvli-podwojne-plony-pkt-kopania-czytaj-dokladnie-opic-start-08-luty-2014/

 

 

Urozmaicenia:

Dodatkowe urozmaicenia jakie można zna-

leźć na naszym serwerze to między innymi:

Jeżeli obok piecyka postawimy skrzynie do

której włożymy np 64 węgla i kilka stacków

powiedzmy danego surowca która ma sie

nam przepalać w piecyku to piecyk samo-

dzielnie będzie pobierał ze skrzyni surowiec

oraz paliwo do przepalania np. węgiel. Kolejnym

innowacyjnym rozwiązaniem jest to kiedy

zbieramy powiedzmy w tym wypadku trzcinę

cukrową to mamy dany procent szans

że trafimy na podwójny plon, wtedy ukaże

się nam na chacie komunikat o tym że

trafiliśmy na podwójny plon i doda nam to

dodatkowo jedną trzcinę. Dodatek ten

obejmuje różnego rodzaju roślinki jakie

możemy wyhodować na naszym ogrodzie

czy też polu. Kolejnym z pośród wszystkich

urozmaiceń na naszym serwerze jest

to kiedy zabijamy danego gracza dosta-

jemy 100 pkt do naszego lvl, wspomnę

również o ciekawym systemie wymiany

tych lvli na dane nagrody. Między innymi

możemy je wymienić na diamenty, złoto

lub poziom który może nam posłużyc

do ulepszenia naszej broni czy też

narzędzia lub do tego aby spełnić wymogi

i założyć nasza wymarzoną gildie.

Oraz wiele wiele więcej ciekawych

rozwiązań, urozmaiceń i wtyczek czeka

właśnie na was na naszym serwerze !

Wtyczka na gildie:

Dzięki użytkownikowi Polskiego forum

jakim jest bukkit.pl ( Dzikoysk ) na naszym

serwerze jest jedno z najlepszych rozwiązań

zakładania i zarządzania gildiami na Polskim

rynku minecraftowym :) A więc, gildie są w

100 procentach w języku Polskim przez co

nie powinniście mieć żadnych problemów w

zarządzaniu swoją gildią itp. Przy zakładaniu

gildie tworzy się pod nami bedrock i nakładany

jest teren naszej gildii o rozmarach 99x99 kratek.

Myślę że nie jest to ani mało ani za dużo jak na

każdą gildie na serwer :P Aby zaprosić gracza

do naszej gildii musimy za to słono zapłacić

mianowicie płacimy za to 3 sztabkami złota.

Możemy nawiązywać sojusze z przyjaznymi

gildiami oraz wywoływać wojny dla wrogich

gildii. Aby założyć gildie na naszym ser-

werze musimy spełniać pewne wymogi takie jak:

Posiadać 40 lvl na pasku naszego expa,

oraz przedmioty które są pokazane na

obrazkach nizej, w podanej też ilości:

Grid_Diament.png| Musimy posiadać 32 sztuki diamentów |

Grid_Szmaragd.png| Musimy posiadać 32 sztuki szmaragdów |

Grid_TNT.png| Musimy posiadać 32 sztuki bomby tnt |

Grid_Kula_szlamu.png | Musimy posiadać 32 sztuki kuli szlamu |

Grid_Per%C5%82a_Kresu.png| Musimy posiadać 16 sztuk pereł kresu |

Grid_Biblioteczka.png | Musimy posiadać 32 sztuki biblioteczek |

Informacje o dropie:

Jak już się pewnie domyśliliście na naszym

serwerze surowce takie jak na obrazkach

poniżej wypadają tylko z kamienia :P A oto

surowce i szansa na ich wypadnięcie :

Grid_Ruda_z%C5%82ota.png 1.48 % | Minimum żelaznym | Fortune 1-4

Grid_Ruda_%C5%BCelaza.png1.86 % | Minimum kamiennym | Fortune 1-4

Grid_Diament.png0.46 % | Minimum żelaznym | Fortune 1-3

Grid_Szmaragd.png1.33 % | Minimum żelaznym | Fortune 1-4

Dodatkowo możemy trafić na między

innymi takie surowce jak: Proch, enderperła

Oraz inne przedmioty tego typu :) Jeżeli już

uda nam się wydobyć np. powiedzmy że

będzie to diament, na chacie pokaże nam

się ładny komunikat o tym że udało nam się

wydobyć dany surowieć i dostajemy daną ilo-

ść punktów za każdy inny surowiec. Możemy

awansować na wyższe poziomy itp. itd. nasz

level sprawdzimy za pomocą komendy /pkt

lub /lvl, /punkty :) A o tym co możemy zrobić

z naszymi punktami i levelem opiszę niżej

pod zakładką o urozmaiceniach na serwerze.

Kilka słów ogólnie o rozgrywce:

Witaj graczu, jest to zapowiedź serwera survival

w wykonaniu klasycznym o jakości profesjonal-

nej. Czyli bez zbędnych pluginów i innych rzeczy

tego typu, z których nikt nie korzystał i zaśmie-

cały one tylko serwer co powodowało nie potrze-

bne szarpanie swoich i cudzych nerwów. Przecież

można to zbudować w prosty, piękny i fajny sposób.

Wchodząc na nasz serwer po raz pierwszy naszym

oczą ukarze się intuicyjne menu które samo nas po-

kieruję, pokaże, komendy, powiem nam co nie co

o naszym serwerze jakim jest Classic Survival oraz

zapozna z ogólną mechaniką gry jaka panuję na

naszym serwerze :) Po zapoznaniu się z treścią

jesteśmy gotowi do tego aby się zarejestrować na

Classic Survival, robimy to klasycznie używająć

powszechnie znanej komendy: /reg <hasło>

<powtórzhasło> Po pierwszym logowaniu sys-

tem odlicza kilka sekund po czym wysyła do

nas komunikat w którym jest informacja o tym

iż jesteśmy nowym graczem, po raz pierwszy

na serwerze i posiadamo ochrone przed zada-

waniem nam obrażeń na okrągłe 30 minut.

Przedmioty jakie otrzymamy na start gry to:

Opublikowano

Hm eventy będą na pewno, może nie 2 razy na tydzień tylko powiedzmy na każde nowo rozpoczęty weekend, nie będą one jakieś skomplikowane, każdy event z osobna będę pisał w w skryptach, ale to nie znaczy że będzie on jakiś marny bo pomysłowość u mnie bardzo dobrze rozkwita, szeroka wyobraźnia mi tez lubi pomagać, do tego dochodzi bardzo dobra znajomość i budowanie dobrych skryptów :) Myślę że damy radę i nie zawiodę żadnego z graczy :P

Opublikowano

Można też pomyśleć o większych dropach w weekend ;) Myślę że gracza by się to spodobało. Pomyśl rownież o helperach którzy dużo przebywają na serwie i odpowiadają na pytania do administracji gdy jej nie ma!

ServMax.cubehost.pl - SkyBlock|PvP|Hardcore Otwarcie sobota 2014-02-08 godzina 19:00 ! Strona- http://servmax.weebly.com/

Opublikowano

Tak tak, tacy ludzie są poszukiwani którzy by dokładnie zapoznali się z mechaniką gry na naszym serwerze i ogólnie z całym serwerze, którzy będą bardzo pomocni, poczuwali się w roli pomocników :) Otrzymają one odpowiednie odznaczenia itp. itd. :) Jeszcze tutaj nie poinformowałem o tym, jeżeli jest ktoś chętny i posiada odpowiednie umiejętności że tak to nazwę to może się odezwać do mnie na skype: xm4ni3kx :) :P Pozdrawiam :]

Opublikowano

W dalszym ciągu czekam na wasze sugestie :P Wszystko jeszcze można pododawać i pozmieniać :) Zostało jeszcze 5 dni aby oficjalnie, finalnie i ostatecznie zatwierdzić pliki do startu serwera :) Chcemy aby wszystko było jak najlepiej, na pewno czegoś jeszcze byście chcieli :) Hmm :?

Opublikowano

W dalszym ciągu czekam na wasze sugestie :P Wszystko jeszcze można pododawać  i pozmieniać :) Zostało jeszcze 5 dni aby oficjalnie, finalnie i ostatecznie zatwierdzić pliki do startu serwera :) Chcemy aby wszystko było jak najlepiej, na pewno czegoś jeszcze byście chcieli :) Hmm :?

 

Podawajcie propozycje a my je rozpatrzymy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...