Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laptop - słaba wydajność w grach online


Nukey.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zmień na GPU, jak nie pomoże, to zostaw jak było.

Nadal to samo..

Opublikowano

Dodam, że np LoL normalnie mi dziala wiec to raczej nie wina laptopa.

Opublikowano

Nie graj w metina i tyle. To wina gry nie laptopa. Albo zagraj w nowsze mmorpg (Rise of metin, Raiders, Guild wars 2)

THE CAKE IS A LIE

1441013.1.jpg

Opublikowano

Nie graj w metina i tyle. To wina gry nie laptopa. Albo zagraj w nowsze mmorpg (Rise of metin, Raiders, Guild wars 2)

Yy no faktycznie ta gra jest bardzo wymagająca zeby nie dzialala... poza tym twoj post nic nie wnosi do tematu.

Opublikowano

Jeśli zależy Ci tylko na wydajności, pomijając wygląd, to możesz zmienić na 16 bitów i shadow " NONE " - mi pomogło. ;)

TErqQ.png

Opublikowano

Jeśli zależy Ci tylko na wydajności, pomijając wygląd, to możesz zmienić na 16 bitów i shadow " NONE " - mi pomogło. ;)

Jak zmienic na 16 bitów? ale ja mam dopiero nowego kupionego laptopa i powinien metin dzialac na ful detalach .. 

Opublikowano

Próbowałeś instalować inne sterowniki od karty? Starsze/najnowsze ?

Nie ale nw czy to cos jezeli to nowy laptop..

Opublikowano

I jeszcze pytanie jak stal w sklepie nw 5 miechow na wystawie to raczej nie mogl sie mocno zakurzyc no nie? nikt go nie bral na kolana itp

Opublikowano

Daj screen z panelu nvidi (glowne okno) to powiem co dalej bo nie pamietam jakie tam sa ustawienia.

Edit. nie zauwazylem wczesniej ze wstawiles.

wejdz w opcje "wyreguluj ustawienia obrazu" i machnij suwak na wydajnosc.

W laptopach jest tak z metinem ze nie korzysta z karty dedykowanej tylko z zintegrowanej bo metin ma za male wyamagania.

"zarzadzenie ustawieniami  3d"

Filtrowanie tekstur - wydajnosc.

Zjedz paskiem nizej i zrob ss bo nie wiem co tam dalej jest.

Jak masz opcje gdy klikasz prawym na ikone metina uruchom z procesorem graficznym to wejdz w to i wybierz ten 740m.

Jak nie pomoze to dalej pomyslimy.

Sterowniki mozesz tez aktualizowac

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

Daj screen z panelu nvidi (glowne okno) to powiem co dalej bo nie pamietam jakie tam sa ustawienia.

Edit. nie zauwazylem wczesniej ze wstawiles.

wejdz w opcje "wyreguluj ustawienia obrazu" i machnij suwak na wydajnosc.

W laptopach jest tak z metinem ze nie korzysta z karty dedykowanej tylko z zintegrowanej bo metin ma za male wyamagania.

"zarzadzenie ustawieniami  3d"

Filtrowanie tekstur - wydajnosc.

Zjedz paskiem nizej i zrob ss bo nie wiem co tam dalej jest.

Jak masz opcje gdy klikasz prawym na ikone metina uruchom z procesorem graficznym to wejdz w to i wybierz ten 740m.

Jak nie pomoze to dalej pomyslimy.

Sterowniki mozesz tez aktualizowac

Ustawiłem na tą wydajnosc i co dalej?

Opublikowano

akceptuj i zobacz czy dziala lepiej

Niby cos polepszylo ale jest nie do konca jakies jeszcze ktos ma propo?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...