Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][1.7.2][NP]HARDCORE[200s][ROZKRĘCONY]7.luty start! Mc.worldhard.pl!Autorskie pluginy!<-----------ZAPRASZAMY!


palkia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
post-569040-0-55742800-1391359860.png

kox22.pngkox22.pngkox22.pngkox22.png

10078856849409153355.png

Sloty: 300

IP: mc.worldhard.pl

IP TS3: ts.worldhard.pl

Strona www.worldhard.pl

Typ: Hardcore+Gildie xD

Śmierć=Ban3dni

Koszt Ub 3.69(przypadek? Nie sądzę)

Vip 11.07.

Start: 7 Lutego Godzina 18:00

Zapraszamy

Serwer istnieje pod różnymi nazwami od ponad 2 lat!

Na starcie będzie ponad 100 graczy!!!!

MASZYNA

nasz-serwer.jpg

Nasza maszyna posiada 32gb ramu

2x6 rdzeniowe Intel i7980x!

2 ultraszybke dyski ssd 200gb!

LAGÓW NIE BĘDZIE!!!!


kox22.pngkox22.pngkox22.pngkox22.png

45220504820302281022.png

Właściciel: fulsiek(stefanjanoski)

Właściciel: rafko

Budowniczy : koalek211

Moderator: Saffety

SCREENY SPAWNU!

http://zapodaj.net/4e275dfe3e65c.png.html
http://zapodaj.net/6a8b037adffb5.png.html
http://zapodaj.net/715f356d823f5.png.html
 

AUTORSKIE PLUGINY!!!!

t0rkhc.png

2pyp3yd.png

35832174082958234003.png

START Piątek 7 luty godzina 18:00

MUSISZ TAM BYĆ!!!

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@up Odezwał się człowiek który nie umie zrobić serwera istniejącego dłużej niż 2 tygodnie....

Twoje serwery Muras są tylko dla hajsu.

POZDRO

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Akurat jest to Muras miał racje. Serwer ciągle tylko upada, nowa edycja lub jeszcze coś innego. 

CPU: i7 5820k GPU: Asus GTX 660 RAM: G.Skill Ripjavs 4 16Gb MOBO: Gigabyte x99 Gaming 5P CASE: FD Define XL

Klawiatura: Sharkoon SkillerMech SGK1 Mysz: Razer Naga 2012 Headset: Sennheiser HD558 Mikrofon: Novox NC-1 Monitor: Syncmaster TA350

 

 

Opublikowano

"Na starcie będzie ponad 100 graczy!!!!" To się z tymi botami nie natrudzicie?


"Serwer istnieje pod różnymi nazwami od ponad 2 lat!" Hmm te 1-roczne darmowe domeny, znam to...


 


Po twoim poziomie, osobiście nikomu nie polecam serwera;


 


encrchest2.png


Opublikowano

Skoncz juz z tym swoim "hardcorem" twoje serwery sa slabe, nikt tam juz nie gra, nie zycze Ci źle ale zrób coś bardziej oryginalnego, pozdrawiam

Popieram.

dsa

Opublikowano

Beka z typa, na co wstawiasz jakieś durne zdjęcie szafy rackowej z maszynami w środku jak to zerżnięte z neta? ;D Pośmiewisko.

Opublikowano

@up a co mam wstawić zdjęcie firmy hostingowej? Wszyscy wstawiają zdjęcia z neta. @Maniak a co twój żałosny serwer 40 osób online z botami żałosne.

My botów w odróżnieniu od ciebie nie używamy.

START JUŻ ZA 1h!!!

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Palkia ty chyba jesteś jakiś ułomny ? Przecież na serwerze jest możliwość sprawdzania /list i tam możesz sobie sprawdzić ile osób na serwerze jest. Można też sobie chwile pograć i zobaczyć ile osób kupuje ub itd.

Na waszym serwerze jest max. 30 osób online, a w dodatku w tych 30 osób są botki. hahah pośmiewisko i w dodatku maszyna nie ma 32GB ramu tylko 512MB, więc co ty gadasz u was przy 50 slotach mało co serwera nie wypieprza, hahahah !

Co prawda my mieliśmy też lagi przy starcie, ale to przy osobach 150+, a nie przy max. 80 osobach. 

Tym, że nam grozicie DDOSami to tym samym się boicie naszej konkurencji bo wiecie, że na naszym hardcorze i tak będzie grać więcej osób, niż na waszym Survivalu.  

Opublikowano

@2up Triex twoją opinię mam w dupie bo sam tworzysz gówniany serwer na gotowcach hardme na którym wasze boty ładnie zwiększają liczbę graczy. 

@up W internecie są gildie by digitalix ale bardzo stare z błędami. Ja moje kupiłem od autora za gruby hajs plus mamy dopisane rzeczy jak na przykład gdom.

Drop nie jest by digitalix.

@Edit TEMAT DO ZAMKNIĘCIA JEST NOWA PREZENTACJA.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@up Dalsze posty adminów hardme będziemy zgłaszać jako spam.

1390144171-U592769.png


  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...