Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję Modele - Chcesz urozmaicić swój serwer? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, oferuję modele do metina, są to:

- Bronie

- Obiekty

- NPC

- Mounty

- Pety

- Moby

Kilka przykładowych prac:

935155_620886534625556_1500370518_n.jpg1511912_620575114656698_1929275550_n.jpg

1800237_620920871288789_1108818385_n.jpg1798777_620890384625171_263022889_n.jpg1601527_620575471323329_2048468344_n.jpg

Potrzebujesz czegoś na okazje typu: walentynki, święta lub inne ? Nie ma problemu wystarczy, że napiszesz.

Czas realizacji zamówienia do 2 dni. Więc bardzo szybko ;)

Więcej prac? Znajdziesz je na moim fanpage.

https://www.facebook.com/pages/Mark/439864186061126

Kontakt:

GG 12409233

Skype marek.mark16

 

Pozdrawiam Mark :)

^^

Opublikowano

Polecam, świetne prace.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Jak jest z widocznoscią modeli? Nauczyłeś się czegoś od Avestii czy dalej nie widać twoich modeli na niektórych prockach?

Opublikowano

Jak jest z widocznoscią modeli? Nauczyłeś się czegoś od Avestii czy dalej nie widać twoich modeli na niektórych prockach?

 

Są widoczne na każdym procesorze :>

^^

Opublikowano

Polecam.

Bardzo dobre modele, wszystko robi z głową :)

Opublikowano

Eh, ja tak się przymierzam do 3d i przymierzam i zawsze coś mi nie idzie lub tracę zainteresowanie/czas. Piękne prace, widać, że bardzo dopracowane, pomysłowe.

Polecę bo widać, że znasz się na rzeczy. Tylko pozazdrościć talentu i wyobraźni ;-)

Opublikowano

Eh, ja tak się przymierzam do 3d i przymierzam i zawsze coś mi nie idzie lub tracę zainteresowanie/czas. Piękne prace, widać, że bardzo dopracowane, pomysłowe.

Polecę bo widać, że znasz się na rzeczy. Tylko pozazdrościć talentu i wyobraźni ;-)

Jednym słowem...

Import from "order games" and export to Metin2 <3;)

 

Bez obrazy Mark

Opublikowano

Jednym słowem...

Import from "order games" and export to Metin2 <3;)

 

Bez obrazy Mark

 

Nie obrażam się i nie ukrywam tego;p Sam wiesz że modele na tym poziomie robi zaawansowana ekipa (nie jedna osoba). Ja tylko staram się odwzorować ich piękno w metinie :>

^^

Opublikowano

Nie obrażam się i nie ukrywam tego;p Sam wiesz że modele na tym poziomie robi zaawansowana ekipa (nie jedna osoba). Ja tylko staram się odwzorować ich piękno w metinie :>

No, ja nie potrafię nawet tego, więc wiesz :D Tylko nie wiem za bardzo, czy w tym wypadku możesz brać za to wynagrodzenie :P Chyba, że robisz to za free :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...