Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Powraca !]-[PreHistoryCraft]-[Wersja 1.6.4]-[Surv+Frakcje]-[Pierwsze 3 osoby VIPY]-[50S]-[Starożytny zamek]


MateuszSr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PreHistoryCraft

 

Typ serwera: Survival+Frakcje

---------------------------------------------------------------------------

Liczba slotów: 30 ( Istnieje możliwość powiększenia)

---------------------------------------------------------------------------

Potwory, zwierzęta, nether: Właczone

---------------------------------------------------------------------------

Administracja:

H@ - JJayMateusz

Admin LiVid,NekroPL

---------------------------------------------------------------------------

Pluginy:

Factions plugin dodający na serwer frakcję

AntyRelog- uniemożliwia log out w trakcie pvp

MCMMO-statystku oraz umiejetnosci

I wiele, wiele innych, które zaiste umilaja gre

-----------------------------------------------------------------------------

Dodatkowe informacje:

1. Trwa nabór na Budowniczego, wiecej informacji na serwerze

2. Na serwer będą dodawane rangi, które będzie można nabyć za pieniądze

3. Pierwsze dwie osoby, które wejdą na serwer dostaną vip’y na tydzień

Reszta informacji na serwerze J

Wersja minecraft: 1.6.2/1.6.4

 

 

Ip Serwera: PreHistoryCraft.yfun.pl lub s1.yfun.pl:20234

Opublikowano

Kolejny ANTY-SERWER.

Nie skonfigurowane pluginy (nie mam 100% pewności).

Mapa z neta (raczej ją już gdzieś widziałam). Poza tym po co wielka mapa w której budynki stoją puste ? Budowałeś to po to aby były puste ?

Chat nie zachwyca w żadnym stopniu, brak efektów specjalnych.

Reklama nie jest miła dla oka, jaskrawa, nie da się jej bez problemu przeczytać, trzeba wyostrzyć wzrok.

O dropie nic nigdzie nie pisze, niestety nie zdążyłam wypróbować dropu.

Administracja, a raczej Właściciel to również nieogar. Nie umie zrobić /kit, a niby konfigurować pluginy umie.

Po za tym dostałam bana za to, że wyraziłam opinie o serwerze w żaden sposób brutalny czy wulgarny. To kolejny minus od samego właściciela. Dodam, że właściciel chwalił się, że umie zrobić magiczną latarkę. No bez przesady, a mówi, że ma 15 lat.

Taka ciekawostka: Po co jest nabór na Budowniczego skoro dobra mapa jest ? To również daje do zrozumienia, że mapa nie jest autorska

Można wywnioskować, że serwer jest robiony w parę godzin.

 

Nie polecam!

 

 

 

 

 

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

Ten, serwer to jakaś paranoja.

 

1.Nie ma nic o dropie ze ston'e

2.Mapa, sciągnięta z net'a

3.Skonfigurowane pluginy ( haha, no chyba paczka sciągnięta od jakiegoś typ'a )

4.Administracja ma max 12/13 lat

 

Nie, dziękuje za taki serwer który nie jest wogóle dopracowany.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Nie polecam serwer wbiłem na parę minut na serwer i admin zaczął mnie trollować przywoływał mi potwory i mnie cały czas zabijały a na koniec dostałem bana że niby mam nodusa no sorry ale na takim gównie nikt wam nie zagra.

 

@Edit A po 2 w temacie pisze że macie 50 slotów to dlaczego w prezentacji pisze 30?

junior.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...