Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mushibugyou


sebastosMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2955oo6.jpg

Akcja dzieje się w epoce Edo, wczesnych latach 1700 w Tokio. Ósmy szogun, Tokugawa Yoshimune, rozkazał by w okolicy rozstawiono pudełka, do których plebejusze będą mogli wrzucać swoje przemyślenia. Po wysłuchaniu ich opinii, szogun postanawia stworzyć nową jednostkę administracyjną – Mushibugyou – której celem będzie ochrona ludzi w mieście. Każdy członek to specjalista o unikalnych zdolnościach bojowych.

Rok produkcji : 2013

Typ widowni : shounen

Gatunek : Sztuki walki

Gdzie obejrzę ? :

http://animeon.pl/anime/mushibugyou/

Materiały informacyjne zaciągnięte z animeon.

 

rmoiyq.png

 

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sebastos pooglądałeś serię jeżeli tak to jak wysoko ją oceniasz i co w niej jest warte uwagi? Bo moim zdaniem przydała by się 2 seria, mimo że Jinbei był głupi jak większość bohaterów dobrych serii anime jak Goku w DB to czasami była niezła beka w anime :).

 

Faną Shounenów polecam ze względu na Dobry klimat anime /fabułe insektów jako wrogów i Miazgi jaką robi Jinbiei.

Seria jak dla mnie 8/10 dlaczego 8? Bo brakuje mi 2 serii :(.

Opublikowano

hehe serie które mi się podobają powinny mieć xxx sezonów :D więc tu ci się nie wypowiem :)

 

co mi się w niej podoba hmm głównie to co zawsze silny bohater + ciekawe walki u mnie ma 10/10 ^^

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

hehe serie które mi się podobają powinny mieć xxx sezonów :D więc tu ci się nie wypowiem :)

 

co mi się w niej podoba hmm głównie to co zawsze silny bohater + ciekawe walki u mnie ma 10/10 ^^

Ta to pewnie najlepiej Bleach z ilością odcinków XXXXXX :P?

Opublikowano

up Bleach jest w moich top 3 :) to samo tyczy się Hajime no Ippo

Bleach top 2

Hajime no Ippo top 3

na miejscu 4/5/6 mam romansy ( bez walk )

dalej to już same z walkami/super mocami ^^

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...